Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-link vs. Tenda?

Tp-link vs. Tenda?

Figyelt kérdés
Érveket is várok! Amúgy a boltba azt mondták, a Tenda jobb!

2014. aug. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tp-link mert megbízhatobb .
2014. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:
Hardveresen a TP-Link-től kapod a legtöbbet. A kezelőfelulete kicsit szerintem fapados, de ez nem zavar, mert nem az a lényeg. Én a TP-Link mellett szavazok. Lassan 3 éve, hogy egy alsókategóriás router (TL-WR340GD) ketyeg a számítógépem felett a sarokban, és eddig az égvilágon nem volt semmi baja. Nagyon mebíható, én nyugodt szívvel ajánlom
2014. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Echte kínai márka mind a kettő. Mégis a TP-Link a jobb.


Régebb óta a piacon van sokkal nagyobb a tapasztalata. Ugyan azért a pénzért erősebb hardvert kapsz (erősebb CPU, több RAM és ROM). A menürendszere letisztult, jól átlátható, könnyen beállítható. A legtöbb TP-Link modell okosítható linux alapú firmware -el, ami sokszor jól tud jönni.

2014. aug. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Tenda lassan egy éve. Sohasem volt vele semmiféle probléma, a jel pedig kiváló (de nagyon). Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2015. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!