Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D-link vagy Tenda router?

D-link vagy Tenda router?

Figyelt kérdés

D-link, és Tendra wi-fi routerekről kérnék véleményt!

(negatívat és/vagy pozitívat!)



2012. okt. 5. 06:14
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

A Tenda egy kínai sz*r, ugyan a TP-Link is teljesen kínai de mérföldkövekkel jobb.

Szóval ha csak ezekből a márkákból akarsz választani, akkor D-link (vigyázz, mert náluk is vannak gyengébb modellek).

Ár/érték arányban meg továbbra is a TP-Link a nyerő.

2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem Tenda van közel 1 éve, de semmi baja. Egyébként 5 év gyártói garancia van rá. Az igaz egyébként, hogy nem lehet olyan részletességgel beállítani mint a társainál. Én azért vettem, mert 1000 Ft-al olcsóbb volt a társainál. So, ha nem kell a router tűzfal akkor nyugodtan...
2012. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem Tenda van közel 1 éve, de semmi baja. Egyébként 5 év gyártói garancia van rá. Az igaz egyébként, hogy nem lehet olyan részletességgel beállítani A TŰZFALAT mint a társainál. Én azért vettem, mert 1000 Ft-al olcsóbb volt a társainál. So, ha nem kell a router tűzfal akkor nyugodtan...
2012. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem a D-Link egyik routere tetszett.. azt is akartam venni.. (csak a tendra több wi-fi szabványt támogat). És mivel többféle eszközünk van.. (5éves laptop.. idei mobil..) stb. nem voltam benne biztos, melyik milyen szabványú. Végül TP_LINK-et vettem, mert ott tudom, hogy lehet mixelni.. (b-g-n egyszerre). De kiderült hogy az összes eszközöm támogatja az N-es szabványt, szóval felesleges volt. De végülis nem baj, mert nincs vele semmi gond.

2012. okt. 6. 09:43
 5/5 PWDKaller válasza:

1ső hozzászóló aki a Tendát fikázza : Azt ugye tudod hogy a Tenda a TP link almárkája és teljesen ugyanaz a belseje ? Így ha a TP linket ajánlod akkor a Tendát is ajánlhatod :D :D :D


Ui: mielőtt fikázol valamit olvass utána hogy ki(k) gyártják ...egyébként a TP -t is Kínában gyártják sőt a D-Linket is .

2021. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!