Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router. TP-Link vagy Tenda?...

Router. TP-Link vagy Tenda? Indokold!

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek?


Kösz.

Üdv.


2012. ápr. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
TP-Link
2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lindmayer ***** válasza:

amelyik ár/értékben többet tud

ugyanis mindkettő hosszú garanciát ad a termékeire(5 év)

2012. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tendát nem ismerem, a TP-Link pedig nagyon ingadozó minőséget nyújt. Eddig négy ismerősöm közül négynek volt problémája vele, pedig még szakember is nézte meg nekik (aki nem bolhapiacon vette a végzettségét).

Inkább ASUS vagy Edimax.

2012. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem TP-link van 3 éve, semmi gondom vele.
2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Persze, nincs kizárva a hibátlan működés, például a tesóm gépe 4 évig működött Codegen táppal, ami a piac legpocsékabbjai közé tartozik, és akkor is azért váltott, mert gépet cserélt. A hibátlan működés semminél nincs kizárva.


Viszont nekem a TP-Link router és egy barátomnak folyton fagyott. Egy másiknak pedig nem volt hajlandó automatikusan csatlakozni a netre, mindig kézzel kellett neki. Fórumokon is rengetegen panaszkodnak a TP-Linkre. De olcsón adják, papíron nagyon okos, úgyhogy sokan veszik.

2012. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Jöhet még!


Üdv.

2012. ápr. 18. 22:43
 7/7 cipi8 ***** válasza:
100%
Nekem TP-LINK TL-WR740N van kb. féléve olyan 5500FT-ért de nem volt vele gond! Normál 30-as tégla falon és vasbeton födémen is viszi a jelet minimális jelveszteséggel. A házkörül kb. 20-25 méteres körzetben tudom fogni telóval a jelét.
2012. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!