Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? ROUTER

Mi lehet a baj? ROUTER

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni... van egy SMC7004VBR routerem. A problémám a következő vele: átlagban 2 gép van rákötve, 40megás DIGI netem van. De néha eldobja a kapcsolatot mikor torrentezem és állandóan újra kell indítani, és idegesítő. Nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka? Vagy lehet valamit tenni? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2012. ápr. 17. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az egyiket kihúzni, amikor letöltesz.
2012. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már mindent próbáltam, néha felcserélem a routeren a kábeleket és akkor újra működik, vagy kihúzom és akkor újraindul
2012. ápr. 17. 18:20
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Az SMC7004VBR egy őskövület, az a csoda hogy nem olvad el ekkora sebességnél. A kortársa, az akkor még csúcsmodell SOHO router -nek számító Linksys WRT54GL is csak 25-27 Mbps -ot bit WAN ponton PPPoE -vel.


Az egyetlen megoldás a csere. Már 5-6 eFt környékén kapsz olyat, amit bírja ezt a sebességet.

2012. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
állítgattam a routert rádobtam egy új firmware-t és most tökéletesen megy :) azért köszönöm a tanácsokat:))
2012. ápr. 18. 11:57
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Én örülök neki, de azt le merném fogadni, hogy nem engedi át a 40 megát.
2012. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hálaég átjön rajta 42 is:) tényleg rendben müködik és nem fagy meg:)
2012. ápr. 22. 03:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!