Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 300 Mbites routert...

Milyen 300 Mbites routert ajánlanátok? (Gyártót és típust is írjatok)

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kiváncsi, mert nekem vagy egy 54 Mbites SMC WBR14-G2-es, egész jól működik, firmware lett rajt frissítve, a legutóbb kiadott van rátelepítve. Csak:

2-3 naponta valami miatt kiáll hibára (ekkor a wifis eszközök nem látják egyáltalán), amit egy újraindítás megold, de az azért macerás.



2012. ápr. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van és ezt is ajánlom [link] már egy ideje meg van (amikor én vettem még 23k volt) kb 1-1.5 éves semmi bajom nincs vele azóta nem kellett még újraindítanom mert valami baja volt könnyen kezelhető a menüje is gigabites portok szóval gyors is
2012. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, ránézek hogy, miket tud.
2012. ápr. 9. 22:07
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

+1 a TP-LINK TL-WR1043ND -nek! Jelenleg a legjobb ár/érték arányú Gigabites Wi-Fi router.

Már alap firmware -el képes NAS -ként működni, ha USB -s vinyót vagy pen drive -ot kötsz rá. Sőt, akár még 24 órás FTP szervert is üzemeltethetsz rajta.


Ezen kívül okosíthatod is. Én pl. OpenWrt firmware -t telepítettem rá és torrent letöltéseket futtatok rajta. Persze ez még semmi, hiszen alternatív firmware -el a lehetőségek meghatványozódnak. Rendkívül stabil és strapabíró jószág. a 13 eFt körüli ár nagyon baráti érte, csak ajánlani tudom.

2012. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a 2. választ is, akkor már 2 a TP-LINK mellett. Amiket írnak róla, azok alapján egész jónak tűnik. :)
2012. ápr. 10. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint amiket a webshopok írnak.
2012. ápr. 10. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!