Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tenda N3 Router Össze dugása,...

Tenda N3 Router Össze dugása, internet beállítása?

Figyelt kérdés
Az volna a gondom hogy van oda át a géepmben egy PC kártya TP-link azzal nincs gond de a másik szobában van egy Router és egy Adsl-modem! azt szertném hogy ha leírnátok hogy a TEnda Routert hogy kell összedugni és hogy hogy kell megcsinálni hogy az nszobámban lévő gépen wifi-sen legyen net a másikban ahol a Router van ott meg simán net

2013. ápr. 15. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Modemet a router WAN portjába dugod, a gépet a router LAN portjába. Konfig oldalt megnyitod (192.168.x.y) majd beállítod a netkapcsolatnak megfelelő netet.
2013. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

öhm...boccs rosszul fogalmaztam a Routeremben csak olyan van hogy WAN és LAN a Modemenben meg olyan hogy LAN és DSL



a DSL ről kapja a netet a modem és agép!szóval kcisit bővebben ki tudnád fejteni mert nagyon fontos lenne. :/ még mára kellene!

2013. ápr. 15. 13:14
 3/8 A kérdező kommentje:
és van egy olyan a routeren ami világít vagyis villog hogy state! ha ez segít.
2013. ápr. 15. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
meg a Routerhez kaptam egy Kábelt is csak nem tom mire jó.
2013. ápr. 15. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem segít. Keress valakit, aki látott már routert és ő beállítja neked 10 perc alatt. Ennél hatékonyabb és egyszerűbb módja nincs.
2013. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oksa. :9 azért kössz megy a zöld pacsi. :D
2013. ápr. 15. 13:17
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Kaptál telepítései útmutatót. Azt miért nem lehet elolvasni?

Ha már kidobtad, akkor itt van magyarul: [link]


Minden szépen le van benne írva, hogy hogyan kösd össze. Hogyan add meg a routernek az ADSL szolgáltatódtól kapott felhasználónév/jelszó párost. És hogyan csatlakozz vezeték nélküli hálózathoz.

2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hello de van megvana doboz is csak angl meg minden és nem tudtam hogy kell összedugni mert próbáltam egy csomó mindent és nem jött össze de köszi remélem segít de értem is mivan írva megy aPacsi4 :DD
2013. ápr. 15. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!