Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailen megoldható hogy...

Freemailen megoldható hogy olvasatlannak jelöljön egy olvasott üzenetet?

Figyelt kérdés
Fontos nagyon..
2014. jún. 19. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem találok benne ilyen funkciót. Esélyesen nem.
2014. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se:( Az nagyon nem jó... akkor nem tudom mit tegyek:(
2014. jún. 19. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Töröld ki, és fogd rá, hogy véletlenül törölted vagy. Vagy fogd rá, hogy a freemail magától törölte ki. Úgyis el fogják hinni, hiszen mindenki tudja, hogy a freemail szar.


A lényeg, hogy nem lesz bizonyíték. De egyébként egyszerűbb nem engedni be másokat az email fiókodba.

2014. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez egy új fik,az illető nem is tudja h én tudom hogy létezik:( Le szeretném buktatni az illetőt...
2014. jún. 19. 09:11
 5/11 A kérdező kommentje:
új fiók... az érkezett új 7 üzenetről csináltam képet,de a tartalma is fontos lenne..
2014. jún. 19. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszinte beismerő vallomás. Ennél tisztességesebb eljárást nem ismerek.
2014. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű lenne...
2014. jún. 19. 09:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Levéltitok megsértése 178. §

178. § (1) Aki másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, úgyszintén aki távközlési berendezés útján továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő.

A bűncselekmény jogi tárgya másnak zárt küldeményben, illetve távközlési berendezés útján továbbított közlés tartalmának titokban maradásához fűződő személyiségi joga. A tényállás első fordulatában meghatározott elkövetési tárgy a zárt küldemény, ami lehet levél, távirat, csomag, becsomagolt és lezárt borítékban elhelyezett, illetve címzéssel ellátott hang- és videokazetta egyaránt. A hang-, illetve videokazetta esetén is szükséges, hogy azon közlések legyenek. A

tényállás második fordulatában írt elkövetési tárgy távközlési berendezés (telefon, fax, internet stb.) útján továbbított közlemény. Elkövetési magatartások:

A tényállás első fordulatában:

- a felbontás. Ennek kell tekinteni minden olyan cselekményt, aminek következtében a küldemény tartalma megismerhetővé válik.

- a megszerzés. Ezen jogellenes, csalárd úton, általában a kézbesítő megtévesztésével történő birtokbavételt kell érteni.

- illetéktelen személynek való átadás.

A tényállás második fordulatában:

A közlemény kifürkészése, ami történhet a telefon lehallgatásával, számítógépes programok

szerkesztésével, üzenetrögzítő jogosulatlan le-, illetve meghallgatásával stb. Ilyennek tekinthető minden olyan magatartás, amelyet a közlemény tartalmának a jogellenes megismerése céljából valósítanak meg.

A levéltitok megsértése csak szándékosan, és figyelemmel arra, hogy a cselekmény célzatos magatartást feltételez, csak egyenes szándékkal követhető el. A cselekmény csak magánindítványra büntetendő.

2014. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom tudom... Akkor is büntetendő lenne ha sejtem hogy megcsal a férjem?
2014. jún. 19. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:
A levéltitok az levéltitok. A jogszabály nem említ kivételeket.
2014. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!