Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy modem, ami egy routere...

Van egy modem, ami egy routeren keresztül lan-ra és wifire is külön osztja a netet. Hogyan tudom mérni, hogy a wifin mennyi adatforgalom van? Van valami aránylag egyszerű progi amivel ez megoldható?

Figyelt kérdés
A wifi egy switchen keresztül több wifi routerre is osztja tovább a cuccost.
2014. máj. 29. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van valami aránylag egyszerű progi amivel ez megoldható?" Azt remélem tudod, hogy pl. egy a laptopodon futó programmal ez esélytelen... A legtöbb routerre meg nem lehet akármit telepítgetni...

Egyébként az én otthoni (TP-LINK valami) routerem adminisztrációs felületén kiírja az adatforgalmat, bár szerintem összesítve (pontosabban talán csak az internet felé menő/felöl jövő forgalmat)

2014. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondoltam, de ha path-el rádugok egy gépet a routerre, akkor van-e olyan progi, amivel tudom mérni az adatforgalmat ami át megy rajta?
2014. máj. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!