Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van a Deezernek?

Mi értelme van a Deezernek?

Figyelt kérdés
Minden zene letölthető ingyen az internetről, mi értelme van ezért külön fizetni?

2014. márc. 24. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Számomra pont a kérdésben volt a válasz, "minden zene letölthető". Igen csak ehhez meg kell keresni, várni kell rá, csomagolni, pakolgatni és még a helyet is foglalja. Minek ennyit vesződni vele, ha Deezeren csak név beír, katt és már hallgathatom is."


A kívánt zeneszámot igazán nem nagy kunszt megkeresni mondjuk a könyvjelződben tárolt zeneletöltő oldal(ak)ról. És miután rátetted a mobilra, iPodra már törölheted is a számítógépről. A mobil memóriájában tárolt zenére ugyanúgy rákereshetsz, és még beírnod sem kell semmit. És ezt ingyen teheted, míg ugyanezt a Deezernél havidíjért. Szóval ez engem egyáltalán nem győzött meg.

2014. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Engem amiért nagyon meggyőzött a szolgáltatás, az a következő képpen történt :

Tavaj dec.5-én az Arénába volt Havasi Balázsnak a már szokásosnak mondható Symphonic koncertje, amelyen a Telenor jóvoltából lehettem ott, de nem az a fontos. Amikor a koncertnek vége volt és elindultam haza a villamossal, akkor egy kb. 15 perc múlva Deezer-en rákeresve Havasira, már fenn is volt az akkor, ott először megvásárolható dupla CD, és így le is töltöttem az egészet rögtön a villamoson. Lehet, hogy ezért én fizetek (egyébként nevetséges összeget havonta), de legalább hihetetlen gyorsan, a legkobb minőségbe lehet hallgatni zenéket, amiket még azóta sem tettek fel Youtube-ra, kivéve talán 2 számot aminek elkészült a videóklippje. És rengeteg olyan zene van még amit hiába keresek a videómegosztókon, nem találom, pedig nagy világhírű előadók, de ha nincsen klipp hozzá, akkor ugye nem teszik fel, Deezeren pedig az egész album fennt van. Tehát ez nem egy rossz dolog, és ha nem menne jól az üzlet, akkor nem fejlesztenék tovább az alkalmazást, tehát nem csak én gondolom így. ;)

2015. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csakhogy a nagy többség egyáltalán nem akar egy egész albumot letölteni még ingyen sem, mert nagyon kevés előadó van, akinek minden egyes száma érdemes a többszöri meghallgatásra. Lehet hogy nevetségesnek hangzik havi 1-2 ezer Ft zeneszolgáltatások használatához, de a magyaroknak még mindig alaposan meg kell gondolniuk, hogy hová is teszik pontosan ezeket a "vicces" összegeket, hisz nem 10 forintokról van szó. És még kismillió hasonló dinka szolgáltatást ki lehetne találni, és akkor egyszer csak elfogyna a pénz, a fontosakra meg nem maradna (elég). Szóval nálunk sosem fog igazán szárnyalni a Deezer és a konkurrensei.
2015. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!