Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van még értelme elkezdeni...

Van még értelme elkezdeni YouTubozni?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom rajta, de semmi ötletem nincs, mit kéne csinálni.Most nem rég dobtam kukába az animációs sorozat készítését.Valami más ötlet, amivel még ki lehet tűnni a 6*10^23 Gameplay, és Vlog videó közül?
2014. márc. 9. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá kedved, akkor csináld nyugodtan. De annyi minden van már youtube-on, hogy nagy nézettséget ne várj.
2014. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valaki arra megy, hogy hires legyen, ugy semmi ertelme...olyat csinalj, ami tetszik, es ne azt keresd, mivel lehet kitunni.
2014. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért csinálnám, hogy híres legyek.És én mindig pont azt szeretem csinálni, amivel ki lehet, szerintem pont nincs értelme csinálni gameplay, és vlog videót.
2014. márc. 9. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírom h kb. mi kell hozzá:

-Kitartás

-Eredeti ötlet

-Kedv

-Ne pénzért (és/vagy) hírnénét csináld

-Valamilyen technikai háttér

(esetleg tehetség is jól jön)

2014. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!