Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link wr740n router mért...

TP-link wr740n router mért nem csatlakozik?

Figyelt kérdés
Vettem egy tp-link wr740n routert beírom a PPPoE címeket, tovább lépek és csatlakozik és van net. De ha wifi jelszót beállítom, amihez újraindítás szükséges már, újraindítás után már nem csatlakozik a nethez. Csak "Connecting..." felirat perceken át és semmi. Ezután csak a RESET segít. Hogy állítsak akkor be jelszót ha folyton újraindítás után lefagy a connecting?

2014. márc. 17. 23:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5 perc alatt meg lehet csinálni !! egyébként meg volt dolgom ezzel a router típussal.


NEM kell MAC címzéseket állogatni ha nem muszáj!


Kezdjük elöröl


1 csinálj egy hardveres RESET et áram alatt kb 1 percig

2, 192.168.1.1 belépsz

3, megkeresed system tools REBOT ot és rebootolsz


4, újra belépsz

5, pppoe Felhasználó név jelszó save csatlakozik

6, wifi security résznél beállított hogy disable (kikapcsolod)

7, kilépsz megnézed hogy minden rendbe van e (de mielőtt kilépsz az SSID nek adj egy nevet


8, próba ! ha jó vissza lépsz és beállítod a wifi jelszót

9, security résznél terméseztessen disablet enabledre

10, öröm

2014. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát igen csak most már az is a gond, hogy bármennyiszer resetelem csak a név és jelszót írom, semmi kapcsolodás csak connecting... visszavittem üzletbe ott simán ment az eladónak, igaz neki nem adsl volt.
2014. márc. 19. 14:08
 13/15 A kérdező kommentje:
...hazahoztam és ugyanúgy nem megy. Már annyi se hogy kapcsolódjon. Telepítő lemezzel se.
2014. márc. 19. 14:08
 14/15 anonim ***** válasza:
hát ez esetben vagy elhozod :)) vagy keresel egy profit :)
2014. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
:)) freware ujra rakás
2014. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!