Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link wr740n router mért...

TP-link wr740n router mért nem csatlakozik?

Figyelt kérdés
Vettem egy tp-link wr740n routert beírom a PPPoE címeket, tovább lépek és csatlakozik és van net. De ha wifi jelszót beállítom, amihez újraindítás szükséges már, újraindítás után már nem csatlakozik a nethez. Csak "Connecting..." felirat perceken át és semmi. Ezután csak a RESET segít. Hogy állítsak akkor be jelszót ha folyton újraindítás után lefagy a connecting?

2014. márc. 17. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elmented a beállítást ? SAVE
2014. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és nem a router a hibás,hanem rosszul csinálod,
2014. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor segíts mert nem tudom mit csinálok rosszul. Igen elmenti mert ugyanúgy megmarad az összes adat amit beírtam a quick setupban.
2014. márc. 18. 08:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és a hozzákapott telepítő CD-vel is próbáltam, de a végén csak töltött pár percig aztán kiírta, hogy nem tud csatlakozni. Pedig biztos jól írok be mindent mer ha nem írok be jelszót a wifinek, akkor nem kell újra indulnia és simán felmegy a netre. Akkor most mit rontok el?
2014. márc. 18. 08:34
 5/15 Tengor ***** válasza:
Kinél van és milyen típusú net előfizetésed? MAC filter nem lehet beiktatva? Másoltad a gép MAC címét?
2014. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kell újraindítani


ki lépsz és újra belépsz


majd beállítod a wifit


http://www.youtube.com/watch?v=pIHkpwkI9bk

2014. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
T-home ADSL 10 Mbps. Nincs filter és másoltam a MAC-t igen.
2014. márc. 18. 15:11
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó: ez a videó csak bemutatja, hogy épül fel a wifi szoftvere, ennyire én is ismerem. De nem értem ha a jelszó megadás végén elmentem a változtatásokat alul a Save gombbal kiírja, hogy újraindítás szükséges.
2014. márc. 18. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:

ADSL-nél nem kell MAC cím klónozás.


Az normális hogy ha újra akar indulni a router WiFi jleszó beállítás után.

Próbáld meg hogy először beállítod a WiFi jelszót, és utána a PPPoE kapcsolatot.

2014. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fordítva se rossz. És egy sima reboot után se tudok csatlakozni. Sőt most már odáig jutott a dolog, hogy bármennyi reset után se tudok csatlakozni. Csak a Connecting... üzenet olvasható. Érdekességképp ha nem én választom ki a PPPoE-t, hanem Auto Detectre megyek akkor Static IP-t ajánl, pedig mindig is PPPoE kellett, előző TP-linkeknél is.
2014. márc. 18. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!