Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok róla: a Sitetalk...

Mit gondoltok róla: a Sitetalk lesz az új Facebook?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 13:06
 1/6 Pro_KoN_FiG ***** válasza:

hát akármi lehet belőle..

1 éven belűl kifog derűlni hogy "tényleg be indul-e".

2013. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz az.
2013. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen szempont alapján lenne? Sok a tag? Így tényleg lehet sok:

"Regisztráls a főoldalon kihelyeheztt linken keresztül a Sitetalkra 30 perc alatt 24-szer (én megtettem)..."


Amíg a Facebook minden új trendet beépít a szolgáltatásai közé addig nem hagyják el az emberek.

A ST alapból egy problémás oldal, hiszen egy piramisjáték az alapja, az ilyenek pedig pár hónap-év alatt bedőlnek. Alapból az ilyen jellegű dolgok csak egy befolyásolható réteget érdekelnek, nem a millió gyereket-fiatalt akik igazán pörgetik a közösségi oldalakat.

2013. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyilván más jellegű közösséget képvisel a Facebook is és a Sitetalk is.


A Sitetalk célja hogy bekerüljön az 5 legnépszerűbb közösségi oldal közé. Amire meg is van minden esélye. Az előttem szólóhoz meg csak annyit, hogy nézz egy kicsit utána a piramisjáték fogalmának, ugyanis a Sitetalk mögött egy MLM rendszer áll, azonban ez opció, aki nem akar vele foglalkozni, az csak használja az oldalt.


Azt sajnos nem tudom hány valódi tagja van az oldalnak, de rendkívül pezsgő az élet a Sitetalk-on, és jóval kevesebb az értelmetlen tartalom fenn.


Egy kis érdekesség a témával kapcsolatban: [link]

2013. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Másik érdekesség.

Hol használják ezt az oldalt?

Banglades, Pakisztán, Magyarország, Szlovénia, és szinte sehol máshol.

[link]


Szerintem sokat elmond a sikerességről, hogy milyen helyekről érdeklődnek az emberek. Szegény, elmaradott országok, ahol vagy sok a buta ember aki ilyenekbe újra és újra belelép, vagy annyira szar a helyzet hogy nem remélnek másból megélhetést mint ilyenből. Az élet is csak azért pezsgő, mert mindenki ugyanazért a célért van ott, a vakhit pedig erős és összetart (lásd bármelyik vallást). Csak a már beidomított zombik terjesztik és hiszik hogy ez egy nagy és sikeres oldal lesz (főleg hogy a legnagyobb), mivel a belefektetett pénzük és energiájuk a tétje annak hogyan megy az oldal.


Soha nem lesz az új Facebook, és minden más hamarabb lesz népszerű mint egy MLM-oldal. Egyelőre el kellene érniük valamilyen aktivitást, és nem csak Pakisztánban meg Magyarországon futni.

2013. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igazad van, soha nem lesz új Facebook, úgy ahogy nem lett új iWiW, nem lett új MyVIP, új Myspace stb.


Nem kell félreinformálni az embereket, a Sitetalk nem azoknak lett kitalálva akik pénzt akarnak keresni, hanem pont azoknak akik egy közösségi oldalt akarnak használni.


Amennyiben te használod a Facebook-ot, egy ugyanolyan rendszer tagja tagja vagy, ezt ne felejtsük el. Csak egyszerűen itt nincs meg az opciód, hogy pénzt keress.

2013. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!