Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire használjátok a Facebook-...

Mire használjátok a Facebook- ot? Mit gondoltok az oldalról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 21:39
 1/10 anonim válasza:
100%
hogy apuéknak spóroljak.(telefonálás helyett facen üzenetet küldök) és,hogy nézzem az emberek képét (pl: fúúj hogy néz ez ki? vagy de helyes ez az xy) :D hát ilyen értelmes dolgokra ja meg néha játszok
2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Ez a kérdés szerinted a családi kapcsolatok kategóriájába tartozik? Hány éves vagy? 6? Az mindent megmagyarázna, a kérdés semmilyenségét épp úgy, mint a kategória rossz besorolását. Ha öregebb vagy...no az gáz.
2011. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

A FaceBook egy FOS, annyi értelme van mint a seggembe feldugni egy Angry Birds-es plüssállatot, semmi!

Nekem is van profilom, de én heti 1 percet vagyok fönt, nem vagyok olyan FBkocka mint a föld lakosságának a tizedrésze, ami szerintem elég szomorú, hogy szó szerint ma már nincs élet a FB nélkül. Úgy gondolom hogy Mark Zukkerberg (a Facebook megalkotója) dugja fel magának az összes szervergépet, mertg az oldalának semmi értelme.

Bocsi a hangulatomról, ma szakítottam barátnőmmel, nagyon vissza kellett fognom magamat :(

2011. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

3. "tizedrésze"

Annál sokkal több...

2011. dec. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan sok felhasznalo, de a felhasnalok fele csak a facebook kocka (napi min fel ora face)
2011. dec. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 milliárd felhasználó
2011. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

10 milliárd?

Érdekes, a Földön csak 7,5 milliárd vagy talán csak egy kicsivel több ember él a földön... :)

2012. jan. 17. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, de minden embernek van legalább 4 felhaszánálója, Csillámpóni Réjnbó néven, külföldi emó modellek képeivel...
2012. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak arra használom, hogy linkeket gyűjtsek magamnak. Amolyan blog féle. 19 ismerősöm van, de ebből csak 2, ha ír nekem kommentet. A többi ember halott.
2012. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én arra használom, hogy nézzem hátha tesz fel valamelyik ismerősöm új képet vagy valami érdekes dolgot. Vagy sok egyéb hírt is onnan megtudhat az ember ha normális oldalakat kedvel, egyébként csak görgetem lefele az idővonalat és ami érdekel megnézem ha nem akkor csak görgetek, kb erre használom :D ja meg nagy ritkán ír 1-1 ember de az ritka.
2016. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!