Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állandó ip-block-ot jelez a...

Állandó ip-block-ot jelez a malwarebyte-spro. Mit lehet ez ellen csinálni? Újrahúzás?

Figyelt kérdés
Kínából, Hollandiából, és ugyanarról az ip-kről jön támadás már jó ideje. Volt egy Ghost fájlom(egy régebbi telepítésről), arról visszaállítottam a rendszert, de azóta is jönnek a támadások. Lehet már a mentett ghost-nál van valami gond?
2013. febr. 28. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
valahogy kinnt van az ip cimed az interneten ...tavolrol keresik a nyitott portokat .....
2013. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szóval tudják az ip címem...

Mi a teendő, most már állandóan próbálkoznak? MalwarebytesPro elég, vagy Comodo? Hogy kerülhetett ki?

2013. febr. 28. 18:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, köszi...
2013. febr. 28. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

ha dinamikus IP-d van, bontsd a NET kapcsolatot, takaríts a CCleaner progival, majd indítsd újra a NET kapcsolatot.

...elvileg így, új IP címet oszt ki a szolgáltató, és így megszünnek az előző IP-re irányuló (esetleg torrent lekérések) keresések.

2013. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hogyan kerulhetett ki?

veletlenszeruen...


trojaiak eseteben a gepedrol megy ki a kereses egy adott ip iranyaba...itt forditva tortenik ...


nekem is csinalt ilyet a malwarebyte pro ..ja meg egy rakat oldalt letiltott...aztan meguntam ...kipakoltam


felraktam az avira internet security-t....update majd full scan .....nem talalt semmi extrat...

2013. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz.
2013. márc. 1. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!