Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az RTL Most-on a 3222-es...

Az RTL Most-on a 3222-es lejátszási hiba ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor nézem az rtlklub.hu/most-on fent lévő videókat és nagyon sokszor a 3222-es hibát írja ki a böngészőm. Megoldásként ezt írják:

"Ez a hibakód akkor jelenik meg, ha a lejátszó nem tudja elérni a tartalmat. Lehetséges, hogy nincs meg a gépen az un. policy fájl. Ebben az esetben érdemes wireshark-ot használni."


Na mármost én letöltöttem korábban egy Wireshark nevű programot, de azzal semmi hasznosat nem tudtam művelni, hogy elinduljon végre a videó. Próbáltam más böngészővel is megnyitni, regisztrálva is vagyok (tehát be vagyok jelentkezve), de sehogysem ment. A policy fájl meg nem hiszek, hogy hiányzik a gépemről, mert 1 óra próbálkozás után egyszercsak el szokott indulni, de már nagyon unom, hogy ha meg akarok nézni valamit este 10-kor, akkor este 11-re vagy éjfélre sok-sok frissítgetés után sikerül elérnem végre, hogy elinduljon.


Van valami ötletetek, tanácsotok? :(



2013. jan. 14. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Próbáltad újra feltenni a Silverlight-ot?
2013. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt nem említettem. A Silverlight-tal sincs semmi probléma, mert a legfrissebb van fent...
2013. jan. 14. 23:19
 3/21 anonim ***** válasza:
Regisztrálj, lépj be.
2013. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Írtam fentebb is, hogy: "regisztrálva is vagyok (tehát be vagyok jelentkezve)"
2013. jan. 15. 03:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg másik böngészővel.
2013. jan. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azt is írtam fentebb:

"Próbáltam más böngészővel is megnyitni"


Más ötlet, amit még nem írtam és nem próbáltam?

2013. jan. 15. 04:00
 7/21 _.-Akv-._ válasza:
Szerintem semmit sem lehet ezellen tenni, én is mindig ezzel sz*pok.
2013. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm. :)
2013. jan. 17. 01:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Van Silverlight a gépemen, sőt Chrome-hoz letöltöttem az OS Silver bővítményt, bejelentkeztem, mégse működik!
2013. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Nekem se megy soha ezt sose fogom megértenivan mikor megy de van mikor nem ! ha valaki tud ez ellen valamit ide irjon!
2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!