Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az RTL Most-on a 3222-es...

Az RTL Most-on a 3222-es lejátszási hiba ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor nézem az rtlklub.hu/most-on fent lévő videókat és nagyon sokszor a 3222-es hibát írja ki a böngészőm. Megoldásként ezt írják:

"Ez a hibakód akkor jelenik meg, ha a lejátszó nem tudja elérni a tartalmat. Lehetséges, hogy nincs meg a gépen az un. policy fájl. Ebben az esetben érdemes wireshark-ot használni."


Na mármost én letöltöttem korábban egy Wireshark nevű programot, de azzal semmi hasznosat nem tudtam művelni, hogy elinduljon végre a videó. Próbáltam más böngészővel is megnyitni, regisztrálva is vagyok (tehát be vagyok jelentkezve), de sehogysem ment. A policy fájl meg nem hiszek, hogy hiányzik a gépemről, mert 1 óra próbálkozás után egyszercsak el szokott indulni, de már nagyon unom, hogy ha meg akarok nézni valamit este 10-kor, akkor este 11-re vagy éjfélre sok-sok frissítgetés után sikerül elérnem végre, hogy elinduljon.


Van valami ötletetek, tanácsotok? :(



2013. jan. 14. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
RTL Klub technikusok, elaludtatok? Hónapok óta ez megy, mégse tesztek semmit, Vagy tesztek a nézők fejére? Elég volt a szivatásból.
2013. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 BigBoy012 válasza:

Talán olvasni is kéne egy kicsit a GYik-ban..

Már megint 3222-es hibakód, de pontosan mikor is jelenik meg?

Ez a hibakód akkor jelenik meg, ha a lejátszó nem tudja elérni a tartalmat, ennek több oka is lehet. A leggyakorabban új adás publikálásakor fordul elő, amikor az RTL Most kiszolgáló szerverei szinkronizálják az érintett, új tartalmat.

2013. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 BigBoy012 válasza:
bocsi törélls vaaan
2013. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Eszi a fene, több napos Hiradókkal ugyanezt a hibakódot dobja fel és nem indul el.
2013. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az RTLKlub elmehet a fenébe, érdekes módon a Tv2 ÖSSZES videója kiválóan működik. Csak ennek az RTL-es akárminek hulladék a szervere!
2013. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Norbyhehe válasza:
Elsőnek én is azzal kezdtem hogy telepítettem a Silverlight 5.0-át, de ugyan ezt a hiba kódot dobta ki, aztán feltelepítettem Wireshark-ot azóta tudok videókat nézni! :)
2013. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 egy sonic fan :P válasza:
nekem aszt irta hogy silverlight frisitése nem sikerült
2014. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 NAGY VIKTOR válasza:
Próbáld meg más böngészővel. Explorerrel pl.
2014. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
mondjuk ezt a wireshark dolgot egyáltalán nem értem, full hálózati dolgokhoz használjuk. Az exploleres tipp viszont furcsa mód bejött, a kis butus jobban tetszett a rendszernem mint a csúnya okos chrome :)
2014. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mindenesetre a reklámok problémamentesen lepörögnek. Azokkal nincs probléma.
2014. nov. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!