Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a lenti blogról?...

Mit gondoltok a lenti blogról? Amolyan 'sose unatkozol, ha itt vagy' féleség.

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 31. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Unalams. Ráadásul az egész egy oldalon van, ami mi att egy lassabb számítógépen behalna a Firefox.


Egyébként a 'lecsekkolni' nem azt jelenti, hogy 'megnézni'.

2013. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:
Ahogy megjelent az a háttér, azonnal csuktam be az oldalt, mielőtt kifolyt volna a szemem.
2013. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. kommentelő:

de igen azt, erről biztosíthatlak ;)

2013. jan. 31. 17:33
 4/8 A kérdező kommentje:

És pontosan miért unalmas?


A tartalomra vagyok kíváncsi,nem a háttér kritikájára..

2013. jan. 31. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

"A tartalomra vagyok kíváncsi,nem a háttér kritikájára.."


- Azért ha egy honlapon kikapcsolódni szeretnél, nem éppen elhanyagolható probléma, hogy zavaró a dizájn.


A lecsekkolásról:

[link]


Persze többfelé is használják ilyen érthetetlen értelemben a szót, mint Te is (remélem, nem gond, ha feltételezem, Te csinálod a honalpot), de ha ezt a közönségnek nem feltétlenül osztja, akkor meg kell érteni.

2013. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, megnézve megint a honlapodat, látod vannak újabb posztok, melyek kifejezetten színvonaltalanak lettek. Mond: miért inkább ezt a "blog"-ot (idézőjelben, mert nem sok köze van egy bloghoz) nézzem, mint pl. a nemkutya.com-ot vagy bármelyik hasonlót?
2013. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

'azokon' az oldalakon többnyire képek, és rövid vidók/mozgó képek vannak, itt pedig felteszek hosszabbakat is, amik hajlanak a mai tizenévesek többfajta ágazatába..

pl. van benne 'csúnya' beszédű, ezen kívül konkrét példával a 'betiltott reklámok', ami a már 21. századbeli 12-14 éveket érdekli, viszont vannak a még úgymond ártatlan olvasóknak is összeválogatott animációs, különböző vicces videók, megtalálhatók az internet legelterjedtebb figuráinak (pl. Stoner Stanley) 'bölcsességei', tehát ez amolyan 'vegyes szórakozás' témájú blog, míg a 'nemkutya.com' és ehhez hasonlók nincsenek annyira szétágazott témákban.. :)

2013. jan. 31. 19:45
 8/8 anonim válasza:
Gáz. És előbb gondolkozz utána, válassz címet. Ja és igen. hiába a tartalom, ha dizájn nem jó! Igenis fontos! És te kérdezted a véleményünket, akkor ne fújozd le. Mindig lesz olyan, hogy valakinek nem tetszik, fogadd el vagy maradj csöndben és a ne kérd ki a véleményünket... Ennyi. És hát tizenéves vagyok, de semmi kedvem 3-4 perce videókat nézni, ahogyan obama énekel... és nem hiszem, hogy csak én vagyok így ezzel;) puszi.
2013. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!