Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ra nem tudok belépni,...

NCore-ra nem tudok belépni, ez lehet az ideiglenes letiltástól?

Figyelt kérdés
mármint múlt hónapban is volt egy ilyen warn, hogy x torrentet nem sikerült 48 óráig, ezrét 3 nap letiltás, oké, letiltottak, be tudtam lépni, csak nem töltött le a torrent. Most is ez volt kiíva még 2-3 hete, aztán bumm, ma már nem tudtam belépni. Változtattak és ez az új verzió és 3 nap múlva be tudok lépni, vagy elvileg be kéne tudni úgy is, hogy nem tudok most letölteni?
2012. dec. 1. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Hit'n'Run-os torrent, az a torrent, amit letöltöttél, de nem hagytad bent visszaosztásra 48 óráig. Nem kell Hit'n'run-olni torrentet, de van mindig bizonyos darab, (nekem például 5), amit hitnrun-olhatok. Ezt a "Hit'n'run-olható torrentek" száma jelzi. E szám feletti letöltött, de vissza nem osztott torrentekért jár a bünti. Továbbá azt is jelzi a rendszer, hogy mennyi lehetéges Hitnrun-od van kilátásban, azokon még javíthatsz, és azt is, hogy mennyi hitnrun történt már.

Szóval az a jó, ha hitnrun-od 0. Akkor van minden frankón visszaosztva és pár nap múlva ki is fog ürülni a listád.

2012. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is így értem, de akkor sem számítja az elmúlt 3 napét, mintha nem kéne visszaosztani, szóval most töröltem azt a 23-at, amit még kellett volna, de mégsem jelezte
2012. dec. 24. 07:27
 13/13 anonim válasza:
miért nem veszel 10-20k-ért egy mediaplayert és felejted el a muxolást/konvertálást?
2014. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!