Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ra nem tudok belépni,...

NCore-ra nem tudok belépni, ez lehet az ideiglenes letiltástól?

Figyelt kérdés
mármint múlt hónapban is volt egy ilyen warn, hogy x torrentet nem sikerült 48 óráig, ezrét 3 nap letiltás, oké, letiltottak, be tudtam lépni, csak nem töltött le a torrent. Most is ez volt kiíva még 2-3 hete, aztán bumm, ma már nem tudtam belépni. Változtattak és ez az új verzió és 3 nap múlva be tudok lépni, vagy elvileg be kéne tudni úgy is, hogy nem tudok most letölteni?
2012. dec. 1. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet hónapról hónapra szabályt szegni és utána folytatni mintha semmi nem történt volna. Megcsinálod 2-3 alkalommal és onnantól kezdve kiraktak végleg.


Ha nem tudsz seedelni akkor pedig ne tölts le, egy ratiofree oldalon legalább ennyi szabályt tarts be. Ez napi kb. 3 órát jelent ha a minimumot teljesíted, ennyit a legtöbb ember gépe tuti megy egy nap. De ha nem, akkor úgy hagyod, vagy akár 1-2 napban több ideig is seedelsz. A nem akarás ellen pedig ez a megoldás, hogy eltávolítják a piócákat.

2012. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
48 órát kell, az napi 2 órával számolva 24 napot jelent, nem várhatok a filmemre 24 napot, nekem akkro kell, amikor letöltöm, nem tudom tartalékolni is és átmásolni, kitömöríteni, átkódólni, stb, mert akkor 2-3-4x lenne a wincsin, mond meg, hogy csinálják, és akkor csinálom
2012. dec. 1. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

24 nap nem lehet, mivel a 48 órát 14 napon belül kell teljesíteni. Ha ezt nem tudod megoldani, nem neked való a torrentezés. Van egy szabály, amit be kell tartani, ez a minimum amit elvárnak: tölts vissza 1.0 arányig (amit megkaptál azt visszadod), vagy pedig ha nem sikerül az arányt elérni akkor legyen meg 48 órányi seed 14 nap alatt. Így jön ki a napi 3-3,5 óra.


Ennél egyszerűbb követelmény nincs, azt nem tehetik meg hogy hit'n'run-olhat bárki, mert akkor alig töltene vissza valaki.


A megoldás adott: elég ideig kell seedelni. A napi 2 órától nincs messze a 3-4. Ha meg tudod oldani akkor addig futtasd a torrentet amíg csak tudod, hogy hamarabb leteljen a 48 óra.


De ennek most már nincs sok jelentősége, mivel kitiltott tag nem kerülhet vissza az oldalra. A meghívó felet is kitilthatják érte, a fiókot megosztó felet is kitilthatják ha te belépsz.

2012. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

amíg arányt számoltak, közel 2-es arányom volt, de sosem ment le 1 alá! A mostani rendszer logikátlan, nyilván, amit nov 30-án töltök le mondjuk 40 file-t, azt nem tudom visszaosztani másnap reggelig, hogy meglegyen az arány és bumm máris kitiltanak.

Egyébként meg mivel anonim az egész nyilván visszamegyek időn belül, nem most voltam elősször fenn.

2012. dec. 2. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A hónap utolsó napjára nem vonatkozik ez a szabály, automatikusan átsorolják a következőre. Ezért ugyanúgy 14 nap áll rendelkezésre és nem 1.


Ahhoz képest hogy régen vagy tag, alig tudsz valamit az oldal működéséről.

2012. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
összesen vagy 6-8 éve vagyok tag, de mindig változtatnak, ezt a hit n run-t pedig nem értem, most se, ha visszamegyek majd kitalálok egy más módszert, de, hogy nem fogom megjegyezni, hogy mi mennyi ideje megy, az biztos, mi a tökért nem lehet sima arányt számítani, nem az a lényeg?
2012. dec. 3. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. fél éve ott van a fejlécben az Aktivitás menü ahol minden letöltött torrent állapotát követni tudod. Komolyan erről sem tudtál, amikor ezek a főoldalon kiemelten szerepelnek új hírként?


6-8 év alatt azért bele lehet tanulni a torrentezésbe akkor is ha nem érdekel, mert rutint szerzel.

2012. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. már visszakerültem

2. a szabályt nem találtam 5 perc keresés után sem

3. jelenleg napi 5 órával megy a torrent, ettől még 52 torrentem van lehetséges státuszba, kíváncsi vagyok hónap végén mi lesz belőle

4. aki sötétezett azzal szívesen hasonlítok össze IQ-t, diplomát, vagy állok ki AQ igényes vetélkedőbe bármikor

2012. dec. 20. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell várni a filmedre 24 napot, mert miután lejött azonnal tudod használni a fájlt, attól függetlenül, hogy még bent hagyod a torrent kliensben. Meg aztán úgyse csak napi 2 órát megy a gép, hanem többet, abból ítélve, hogy 52 torrentet futtatsz jelenleg.


Ugyan miért kellene 2x3x4x tárolni a gépeden ugyan azt a filmet??? Egyszer megvan a torrent mappádban és csá! Onnan meg tudod nyitni van mittomén mit szoktál vele csinálni. A tartalékolós átmásolós történetet nem értem. Átkódolgatni minek? Miért nem jó úgy, ahogy a feltöltője bekódolta??? A tömörítgetést is meg lehet kerülni úgy, hogy keresel olyan feltöltést, ami nincs 40 rar-ra szedve, hanem egyben van. Ha pedig nem találnál olyat, (amit kétlek), és nagyon kell az a film, akkor ki nem szarja le, hogy kétszer annyi helyet foglal a visszaosztás erejéig.


A ratio free baromi jó dolog, mert olyan sok feltöltő, illetve seedszerver tölt az oldalon, hogy a kis sávszélességűek elenyésző mennyiséget osztanak visszafelé. Így tehát ha arány rendszer lenne nagyon sokakat kitennének csupán ezért. Önhibájukon kívül.


Nem kell megjegyezned, hogy miből mennyi van hátra. Képzeld, erre gondoltak az oldal készítői. Csak rámész az "Aktivitás" gombocskára és eléd tárulnak a "Seed kötelezett torrent"ek listája. Ott minden torrent mellett "Hátravan" oszlopban írva vagyon, hogy melyik torrentet mennyi ideig kell még bent hagynod.

A sötétezésért pedig bocsánatot és elnézésedet kérem, a torrentezéshez igazán nem sok sütnivaló kell, főleg nem az NCore-hoz. Neked valamiért mégsem sikerül felfognod ezeket a dolgokat, pedig minden adja magát. Ehhez nem kell diploma, csak józan paraszti lángész. Úgy tűnik a kettő nem feltétele egymásnak (((sajnos)))!


Na pacsipá és Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

be van tömörítve, és általában 1 olyan verzió van, amit letöltök, mert csak 720p-be tölök vagy dvd-be. Mellé felíratot kell rakni és aztán át kell kódólnom, mert másképp nem tudja lejátszani a dvd-játékos (most ebbe ne menjünk bele), egyébként meg már azt hittem értem a rendszert, de most pár napja hiába van ben 23, amit még kellene seedelni és írja, hogy mennyi idő van hátra, ennek ellenére azt írja feljebb, hogy nulla olyan van, amit hit n run-olni kellene, szóval már nem értem mégsem:)

Boldogat neked is

2012. dec. 23. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!