Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért is kaptam valójában...

Miért is kaptam valójában ideiglenes blokkolt a facebookon? Oo

Figyelt kérdés

Ma délután még használtam a fiókom. Aztán más is használta a sajátját a gépemről. Nemrég meg vissza akartam lépni a sajátomba, erre kiírja, hogy egy eddig nem használt, ismeretlen berendezésről próbáltam belépni, így ideiglenesen blokkoltak. Na mondom, WTF! Valaki fel akarta törni a profilom, vagy a facebook-osok még jobban megőrültek?

Mielőtt beléptem, egyszer elgépeltem a jelszavam, de ilyen máskor is történt, és nem volt belőle probléma, na meg ez nem lenne indok arra, hogy "én más helyről próbáltam bejelentkezni". Megnéztem a help centert, ott összvissz annyit írtak, hogy a blokk pár órától kezdve pár napig terjedhet. Semmi e-mail cím, vagy live chat link nincs nekik. Egy e-mailt is kaptam a blokkról, de abban se írtak semmit, csak hogy nézzem meg a help centert. Meg ezt írták:


- Ha ez nem te voltál, kérjük, jelentkezz be a Facebookra a számítógépedről, és kövesd a megadott utasításokat, hogy visszaszerezd a vezérlést a fiókinformációid felett.


Be is léptem, akkor kidobta azt az ablakot, hogy adjak meg biztonsági kérdést, de azután se történt az égvilágon semmi. Még jelszót is változtattam.

Általában nem érdekelne, hogy van-e facebook fiókom, vagy nincs, de szakdolgozat beadás előtt elég ciki, hogy nem tudok kapcsolatba lépni a csoporttársaimmal, akik segíthetnének.


2012. febr. 27. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanazzal a böngészővel nézed, mint eddig? Egy új böngésző is új eszköznek számít.

Amúgy nem tartom kizártnak, hogy valaki próbált belépni az accodba, nincs vmi jóakarod véletlen?

És az fura, hogy új jelszó megadása után se engedett vissza. Ha már a jelszó módosítást engedte, akkor... fura.

2012. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszer hasonló velem is volt, reggel próbáltam belépni, erre 3 e-mail, hogy sikertelen bejelentkezések én voltam -e blablabla, vagy 1 órámba telt minden biztonsági kütymütyöt beírogatni...
2012. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!