Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törölnek folyton az...

Miért törölnek folyton az oldalról (nem erről, egy másikról)?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött, hogy ott engem elkezdek egyesek piszkálni, biztosan kamu vagyok, direkt csinálom a felhajtást és csak szórakozom. Pedig nagyon-nagyon őszintén írtam az érzelmeimről. Még naplót is elkezdtem vezetni. Aztán rájöttem, hogy több névvel is lehet regelni, és mivel lehetett (szabad volt!) ezért ezt meg is tettem, és így egyszerre kettőt használtam, amit a fórumon őszintén el is mondtam másoknak. Aztán már annyit mondták néhányan, hogy kamuzok, hogy olyanná váltam amit ők mondtak... Hiszen mondták hogy vagyok valamilyen! Szóval értitek... Úgy éreztem szabad a pálya mostmár. Így néha, amikor nem volt jobb dolgom volt olyan, hogy már csak szórakozásnak használtam a fórumot, persze újabb regisztrációval. Legutoljára pedig, amikor már éppen kezdtek többen a pártomra állni, amikor már a lelkemet is kiírtam a naplómban ami teli volt visszaszerezhetetlen emlékleírásokkal(!!), amikor totál megnyíltam mindenkinek akkor figyelmeztetés, vagy utólagos magyarázat nélkül töröltek a portálról - amit természetesen én tudtam meg utoljára. Ezt meglátva csak az emlékeim visszaszerzése izgatott, semmi más. Gyorsan küldtem is e-mailt az adminnak, mert kétségbe voltam esve a naplóm elvesztése miatt! Bevallom, sírtam is. Szerencsére visszaszereztem a naplóm tartalmát, de az admin eközben úgy tett mintha olyan természetes lenne, hogy letörölte a tagságomat és letiltatta a gépemet! Igen, neki lehet hogy természetes volt, de nekem aki semmit nem tudott az egészről kevésbé. Azt is kértem tőle, hogy magyarázza már meg, mondja már el az okát, de ezekre a leveleimre nem válaszolt.


Később, amikor képes voltam újra regisztrálni, egyik vicces pillanatomban feltettem egy olyan szavazást amiben a kérdés: "Szoktál e aludni?" :D Másnap emiatt megint töröltek a portálról, és ezt a szavazást is letörölték... Mintha olyan hűűűdeborzalmas szentségtörést követtem volna el.

A portálon van néhány, gonoszkodó, házsártos egyén is, akik képesek és a lelkébe gázolnak másoknak, vagy egyszerűen csak sértegetnek - saját bőrömön tapasztaltam. Őket nem törlik.

Én semmi vulgárisat, durvát, obszcént, vagy bármi polgárpukkasztó tevékenységet nem folytattam, és nem sértettem senkit (kivéve azokat akik engem is sértegettek).


2012. nov. 20. 16:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gondolom azért töröltek mert csak egy accountod lehet.
2012. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nlc?
2012. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1st world problems minősített esete
2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Micsoda?
2012. nov. 20. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy ez a "probléma" nem probléma. Hány éves vagy te?
2012. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem probléma, nem probléma, nem agyalok rajta egész nap, csak azért még érdekelhet, hogy mi az oka nem? Igazságtalannak érzem, hogy nem is mondják meg az okát. És nagyon fáj, hogy a szívemet kitettem oda közben.

Mert pont most az előbb vettem észre az újabb törlésemet, és ez eléggé felidegesített...

2012. nov. 20. 17:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem éri meg nyitottnak, barátságosnak és őszintének lenni!
2012. nov. 20. 17:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Sokan ezt nem értik meg, hogy érzelmek kötnek oda és tényleg odatettem a lelkem egy részét... stb...
2012. nov. 20. 17:03
 9/14 anonim válasza:

1 A fórumban nem írunk naplót! Arra a blog való!

2 meg lett tiltva neked hogy visszamenj arra a fórumra jónéhány hónapra. Erre te visszaregisztrátál. Mit vártál? Pacsit?

3 Akik több reget használnak azok alapból gyanúsak.

4 Direkt csináltad a felhajtást? a figyelem magadra vonása végett?? Valószínűleg. innentől megint az egyes pontot ajánlom. De leges leginkább a kézzel írt papíros naplót. Az aztán élmény(a goni adminok se törlik)


életkor tipp: 14 és fél

2012. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A világhálón van 1 szabály !! nem mondunk senkinek semmit

de még is vagyunk.

2012. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!