Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefoxnál ha meg akarom...

Firefoxnál ha meg akarom nyitni ezt írja ki: "A (z) Firefox profil nem tölthető be. Hiányzik vagy nem érhető el. "?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
uninstalláld és tedd ujra.
2012. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sikerült telepíteni, de most meg ezt írja: "Már fut, de nem válaszol..." Újra indítottam a gépet, de úgyanúgy ezt írja.
2012. okt. 25. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Futtass le Ccleanert, azzal takarítsd le egészen (mindenhová beírja magát), aztán töltsd le az újat.
2012. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, lefuttattam, de így sem megy. Marad az explorer...
2012. okt. 25. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen trójait vagy férget zárt bele a géped védelme, azért nem boldogulsz vele.

Ezt próbáld meg lefuttatni: [link]

Tölts le a Google Chrome-t.

[link]

2012. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Total Commandert, lépj be a Program Files-ba, ott keresd meg a hibás Mozillát és mindenhonnan töröld. A Profiles-be van benne a féreg vagy trójai.
2012. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Lefuttattam az online ellenőrzést, talált is 2 vírust, amit a sajátom nem... :S Letöltöttem végül a Chrome-t, mert a Firefox továbbra sem ment... :S
2012. okt. 26. 22:53
 8/10 anonim válasza:

Ilyen probléma esetén van egy elegánsabb megoldás, ami legalább a többi felhasználó dolgait nem érinti annyira kellemetlenül, mint pl. egy böngészőváltás.

Kicsit hosszúra sikeredett, ezért inkább ide dobtam fel:

[link]

2013. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 viva32 válasza:

Ugyanez a problémám XP alatt!


Ott mi a megoldás?

2017. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Koszönöm a 8. választ. Sikerült a telepítés.
2018. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!