Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom ncoreban?

Elektronic kérdése:

Honnan tudom ncoreban?

Figyelt kérdés

Ugye most volt ez a bárki reggelhet ncorba, és az az akció, hogy 10 feltöltés után tudunk mi is letölteni.

Honnan tudom, hogy már menyit töltöttem fel, és hogy menyien töltötték le, vagy itt mit kell csinálnom? Álltalában szokott olyan lenni, hogy sdeedelt fájlaim, és ott szokott lenni az arány, itt hogy van?


2012. okt. 24. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárki regelhet? Ilyen nem volt az oldalon április vége óta, akkor is csak 3 napig. Feltöltési kötelezettség sincs.


Át lettél verve, valamilyen másolat oldalon vagy tag aki ilyen zsarolással próbálja a saját statisztikáját javítani.

Mivel elég kevesen vannak akik ilyen "névtelen" és számba nem vehető oldalon tag, így nem nagyon fogsz segítséget kapni.


Az igazi oldal .cc vagy .nu címen érhető el, a többire felesleges bejutni mert nem értek el semmit.

2012. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ingyenes aktiválás! Tölts fel 10 db filmet és autómatikusan aktiválódik a regisztrációd! Csak szabályos feltöltést fogadunk el minimum 10 letöltőig kell seedelned! Feltölteni itt tudsz: Feltöltés



Az sms ára: 330 ft + áfa / 30 nap. Egyszeri díj.



Erről beszélsz?

2012. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen ez az :)

Itt csak akkor aktiválódik, ha le is töltötték min 10-en vagy már akkor is ha feltöltöttem a 10 filmet?

2012. okt. 24. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NE BÍZZ AZ OLDALBA KAMU AZ EGÉSZ
2012. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D akk most ezt törlöm ha tudom hol kell köszi :D Erre rábasz_am
2012. okt. 24. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalakról még törölni sem tudod magad. A címedet már megadtad nekik, és pont az ilyen pistike-szintű emberek fognak azzal kereskedni hogy majd kapd rendszeresen a spamet.
2012. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!