Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell egy tp-link...

Hogyan kell egy tp-link routert beüzemelni?

Figyelt kérdés
Megvettem egy tp-link wr740n routert,bekötöttem és nem tudom hogyan kell konfigurálni.
2012. aug. 13. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Összedugod a modemmel, nekem ennyi volt az egész. xd Csak minden számítógép legyen kikapcsolva.
2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Böngésződbe írd be, hogy 192.168.1.1 majd kéri a jelszót és a felhasznevet, ez admin admin ha ez meg van már konfigurálhatod is, konkrétan mit szeretnél beállítani?
2012. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy a wifis router megy de a gépen nem tudok csatlakozni széles sávú kapcsolatra.Szóval rákötöttem a routert a gépre és nem megy a net, és így nem tudom megosztani.
2012. aug. 13. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert azt is be kell neki állítani hogy milyen net van és hogyan használja magát.

De kaptál hozzá telepítő lemezt, azt a sok hülye kérdés helyett miért nem vetted már elő?????

HASZNÁLATI UTASÍTÁST AZÉRT ADTÁK!!!

2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legalább 100szor átolvastam figyelmesen!!!! és többször újra telepítettem de akkor sem megy.
2012. aug. 13. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Elindítod a lemezt! Smart telepítésre nyomsz, ami azt jelenti hogy a legegyszerűbb ami létezik.

Itt először leellenőrzi a netedet és ahhoz igazítja a kérdéseit, beállítod hogy dinamikus legyen az IP cím, ha betárcsázós (pl.: T-home) akkor kéri a nevet és a kódot, ha nem akkor ez fel se jön, majd megkérdi hogy hogy akarod kódolni, ha akarod akkor kiválasztod a WPA-2-őt és megadsz egy nevet a wifinek és a kódot (JEGYEZD MEG MAJD!) és ennyi. Ez a beállítás akár 1 percbe is bele kerülhet! Majd ha ezzel mind megvan akkor elmenti és újra indítja magát. Ha ezzel megvan akkor kihúzod 5 másodpercre és vissza dugod és kész! Ha így se megy akkor hívj egy hozzá értőt!

2012. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!