Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy TP-LINK WR340GD...

Vásároltam egy TP-LINK WR340GD routert, de nem tudom beüzemelni. Valakinek valami ötlet hogy mit kellene még megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Ha a hálókártyánál automatikus ip és dns kérést állítok be, akkor nincs kapcsolat vagy korlátozott lesz, ha beállítom a 192.168.1. * (*=2-254), alhálózati maszk 255.255.255. 0, alapért. átjáró 192.168.1.1, akkor csatlakoztatva van a helyi kapcs. De böngészőből nem érem el a router config felületét.DIGI-s LAN-os netről van szó, nincs modem. Egyébként majd wifin szeretném használni.
2009. júl. 18. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen routerom van ,én konfigoltam be,nem volt nehéz. Segítek szívesen ,mi az első kérdés ?Ha lehet priviben.
2009. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kizcar ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is gondom van vele.



Három napja vettem ilyen routert, kb. már 5 órát foglalkoztam vele, de nem tudtam működésre bírni.

Az eladó srác megmutatta, hogy nincs baja a routernak. Nálam valamiért mégsem akarja behozni a beállításokat, ha beírom a böngészőbe az IP-t. Annyit ír, hogy nincs kapcsolat.

Ha elindítom a telepítőjét, akkor is azt írja, hogy nincs kapcsolat, és nézzem meg a DHCP szerver beállításokat. Ezt nem tudom hol van.

Akkor hivatkozott még érvénytelen IP hibára is.

Invitel dinamikus IP-s vagyok.

Op.rendszer Windows 7.

Mit állítsak, hogy jó legyen?

Valaki segítsen legyen szíves. Már tiszta ideg vagyok miatta.

Googleban is kerestem már egy csomó segítséget, de hiába.

Köszönöm előre is.

2010. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!