Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok jó a facebook most ma?

Daniel23 kérdése:

Nálatok jó a facebook most ma?

Figyelt kérdés

nekem nem jön, be nem találja a kiszolgálot, már ujraindítottam a netem, is telórol sem jön be.

üzenet értesítőt kaptam, 748kor irták ma elvileg, az üziről emailben 818kor jött értesítő.


2012. márc. 7. 08:32
1 2
 11/13 themaki1333 ***** válasza:
Kedves #8-as tudod feltalálták a skype-ot és az msn-t is ha nem ajánlom a Google-t
2012. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 themaki1333 ***** válasza:
Sőt mondok még jobbat ott van a Freemail, Citromail, Gmail, Hotmail... Ó egyből mondtam 6 dolgot? A fenébe gondolkodni kellene
2012. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nos nem is értem miért álltam le vitatkozni veled,de akkor most már csak leírom....

Kezdjük ott , hogy tisztában vagyok a fent említett kapcsolattartási formákkal.Akitől választ várok , annak viszont nem tudom ezen elérhetőségeit, kár is ezt ragozni.

Nem vagyok kétségbe esve, hogy nem elérhető az oldal csak épp most bosszantó.

Gondolom mást is zavar egyéb okokból, sose tudhatod kinek mi dolga akadt épp valahol ( és most nem az iskolás pöffeszkedő, pózolgató személyekre gondolok)

Na!

Szép napot!


Kérdezőnek: bocsi az off-ért

2012. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!