Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok jó a facebook most ma?

Daniel23 kérdése:

Nálatok jó a facebook most ma?

Figyelt kérdés

nekem nem jön, be nem találja a kiszolgálot, már ujraindítottam a netem, is telórol sem jön be.

üzenet értesítőt kaptam, 748kor irták ma elvileg, az üziről emailben 818kor jött értesítő.


2012. márc. 7. 08:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia.Nekem sem jön be.
2012. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 themaki1333 ***** válasza:
9%
Sírjunk együtt! :( és vágjuk az ereinket! :) és haljunk meg együtt :'( Mellesleg itt senki sem jár suliban már nem azért????
2012. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Miből gondolod,hogy iskolások vagyunk?
2012. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 themaki1333 ***** válasza:
56%
Ha nem iskolás vagy és te is sírsz mert nincsen Facebook akkor baromira nagy szánalmas emberek vannak :D
2012. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mi a fene köze van a napkitörésnek a facebook szervereihez??? Ezt valaki magyarázza meg :D
2012. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

themaki1333 te egy igazán korlátolt ember vagy. Vettem a fáradságot és megkerestem a válaszaidat.....

Képzeld nem csak iskolás pötyörészésre jó a fent említett oldal. Én egy fontos választ vártam ezen keresztül pl.

2012. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Kedves themaki1333!

Én speciel csak így tudok beszélni a külföldön dolgozó párommal! :( Ennyit arról, hogy szánalmas vagy nem, ha egy felnőtt valamilyen szinte függ a facebook-tól!!

2012. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 themaki1333 ***** válasza:

Miért nincsen Facebook?

1. Napkitörés (A fent említett linkben ez szerepel: " Az X kategóriába tartozó kitörések akár komoly kimaradásokat okozhatnak a távközlésben, illetve károsítják a nagyfrekvencián működő rádiókészülékeket és műholdakat.")

2. Hacker támadás (Így is úgy is tervezik nem gally mindegy mikor? Aggodalomra meg semmi ok.. nem fognak ellopni semmit Hacker és Cracker között van különbség...)

3. Szerver hiba (A szerver szolgáltónál meghalt a gép...)

2012. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A napkitörésnek annyi köze lehet hozzá, hogy mágneses energia jutott a föld légterébe......ami megbéníthat elektromos dolgokat.

Nem valószínű hogy ez az oka, de pl évek múlva olyan napkitörésre számítanak a tudósok ami az összes modern elektromos technikát megbénítja és tönkreteszi.....

2012. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!