Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használnak még mindig...

Miért használnak még mindig annyian firefox-ot?

Figyelt kérdés
Szerintem a harmadik legrosszabb böngésző az explorer és safari után , mégis az egyik legnépszerűbb és nem csak Magyarországon. Pedig rohadt lassú és a legtöbb kiegészítője is csak lelassítja. Testreszabni megint nem érdemes mert az is lassítja. Kipróbáltam a firefox 10.02-tőt (mindössze 2 kiegészítővel: adblock és ie tab) az acid3 teszten és 100/89 pontot ért el. A teszt szerint egy magára bármit is adó böngészőnek 100/100 pontot kell elérnie. Mellesleg kiegészítők nélkül is lassú és néha lefagy ezt más böngészőnél még nem tapasztaltam. És az új verziói (úgy a négyestől kezdve ) különösen vacakok és semmi fejlesztés nincs bennük. A firefox2.0 vagy 3.0 között viszont rengeteg különbség van. És látszik , hogy nem csak én gondolom így, mert a firefox részesedése zuhan , mert a google chrome elveszi a felhasználóit. Használtam az égő rókát elég sokáig (3 évig) , de amikor megjelent a 9-es akkor meguntam hogy semmi fejlesztés nincs és váltotam Operára/Chrome-ra.
2012. febr. 20. 20:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%
Megint szidjátok össze vissza az IE-t. Pedig csak rá kéne szánni pl 1 órát, aztán rájönnétek, hogy jóval gyorsabb mint róka koma, és semmivel se lassabb mint a Chrome. Nem omlik össze nem záródik be ok nélkül, nem eszik 2-3 fülnél 300 mega ramot, stb, stb, stb.. Én is a Fox-ról váltottam vissza ..... pedig akkor még a 3.XX verzió volt..azóta csak romlik.
2012. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mikor újraraktam a gépet, az IE volt az alapértelmezett böngésző, elsődleges célom a driver felrakása volt. Felraktam, rányomok naplófájl megtekintése. Be se tölti, már hibaüzenet, ez zsinorban 6x. Utána is csak pont 2-3 másodpercre nyílt meg... És ez nem user hiba, mert hozzá sem nyúltam...
2012. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ehhez mi köze az IE-nek?Még ha xml-ben is van az a naplófájl..vagy esetleg htm-ben.
2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy a többi gond nélkül megnyitotta?
2012. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
akik explorert vagy safarit használnak azokat büntetni kéne
2012. febr. 21. 19:59
 26/27 anonim ***** válasza:
XML megnyirásakor megjelenik egy figyelmeztetés, hogy az IE az ön biztonsága érdekében blokkolja.....stb, stb. Az meg hogy a többi megnyitja egy szó nélkül..hát....már ha xml a kérdéses fájl.
2012. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, az már teljesen más kérdés, hogy tényleg veszélyes vagy nem...
2012. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!