Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használnak még mindig...

Miért használnak még mindig annyian firefox-ot?

Figyelt kérdés
Szerintem a harmadik legrosszabb böngésző az explorer és safari után , mégis az egyik legnépszerűbb és nem csak Magyarországon. Pedig rohadt lassú és a legtöbb kiegészítője is csak lelassítja. Testreszabni megint nem érdemes mert az is lassítja. Kipróbáltam a firefox 10.02-tőt (mindössze 2 kiegészítővel: adblock és ie tab) az acid3 teszten és 100/89 pontot ért el. A teszt szerint egy magára bármit is adó böngészőnek 100/100 pontot kell elérnie. Mellesleg kiegészítők nélkül is lassú és néha lefagy ezt más böngészőnél még nem tapasztaltam. És az új verziói (úgy a négyestől kezdve ) különösen vacakok és semmi fejlesztés nincs bennük. A firefox2.0 vagy 3.0 között viszont rengeteg különbség van. És látszik , hogy nem csak én gondolom így, mert a firefox részesedése zuhan , mert a google chrome elveszi a felhasználóit. Használtam az égő rókát elég sokáig (3 évig) , de amikor megjelent a 9-es akkor meguntam hogy semmi fejlesztés nincs és váltotam Operára/Chrome-ra.
2012. febr. 20. 20:42
1 2 3
 11/27 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal a hozzászólással, hogy éppen a Chrome a divat. Most mindenki azt ajánlgatja.

Akinek pedig gondja van a Firefox-szal, az egyszerűen nem képes normálisan használni a saját gépét.

Három gépen semmi bajom vele, ebből egyik egy első generációs netbook, és ha már az acid3 is fel lett dobva, csak a poén kedvéért erről a netbook-ról egy kép:

[link]

Azt pedig nem is értem, kinek miért fáj, ha valaki mást használ, mint ő.

2012. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
azt hogy amikor felmegyek vele a facebookra akkor jó ha 10 másodperc alatt betölti , míg a chrome-nál 2 másodperc és a youtube-nál is megakad , ezt még az explorer se csinálja. És nem a géppel van baj. Ez egy közepes-erős gép.
2012. febr. 20. 21:09
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most értem és megvilágosodtam. A hülye fészbúk őrület van a dologban. OK, ki is száltam a játékból, az emberi hülyeség ellen kár dacolni.
2012. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nem csak a facebook. Volt hogy lefagyott a hotmail-en is.
2012. febr. 20. 21:20
 15/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást. Igazán magas intelligenciára vall.

Az acid3-ról ennyit:

[link]

Ha nálad lassú, az user error, nem a böngésző hibája.

2012. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nálam nem fagy le soha. Lehet nem installálok fel a gépre minden fost.
2012. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
én se "installálok " fel sok mindent a gépemre. Amúgy régen jó volt a firefox , de egyre rosszabb lesz
2012. febr. 20. 22:03
 18/27 A kérdező kommentje:
nyuszika , én nem pontoztalak le!
2012. febr. 20. 22:04
 19/27 A kérdező kommentje:
levettem a kiegészítőket úgy már 100/100-at mutat , de azok nélkóül nem jó( amúgy se)
2012. febr. 20. 22:09
 20/27 anonim ***** válasza:
Nálam tökéletesen működik. Egyszer sem fagyott még ki és gyors is. Chomre is fenn van, de csak ritkán használom.
2012. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!