Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon idegesít ez, de mit...

Nagyon idegesít ez, de mit tehetek még ellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor akármilyen oldalt böngészek, nézegetek, vagy facebookon chatelek, 1-2 percenként, de van amikor 5 percenként előugrik valamilyen facebookos alkalmazás reklámja, és kitörli az eddigi adataimat és a lap, amin vagyok ugrik arra a facebookos alkalmazás kezdőlapjára.

Iszonyúan idegesít, ez valami vírus vagy nektek is van ez az izé? És mit tehetek ellene? Megpróbáltam letiltani, de semmi különös nem történt. Ez az alkalmazás szokott lenni a Farmville, Castleville, pókeres alkalmazások, meg hülye állatneveldék. Nincs vírusirtóm meg egy kicsike laptopon szoktam netezni és lassította, de kerülöm a vírusgyanús dolgokat a neten, de ha ez segítene akkor beszerzek egyet.


2012. jan. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is felszokott ugrani a reklám!

Amúgy minden féle felugró weboldal,reklám,vírusos!


milyen laptopod van!típus? márka?

2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszik!

Kerülöd a vírusgyanús helyeket, meg csak egy icike picike laptopod van.

A vírusok ezt nem tudják...Ők csak azt látják, hogy szabad az út. Szal vírusirtó nélkül netezni annyi, mint gumi nélkül szerelmeskedni. Különben a felugrókat is le lehet tiltani, de ez is lassítja a netet.

2012. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dell Inspiron mini 1018 tipusú laptopom van. fekete szinű, de ez kétlem hogy számít :D


2.: le vannak tiltva a felugró ablakok, de ezek nem felugró ablakok hanem a lap amin eddig neteztem, átugrik a reklámozott hülyeség kezdőlapjára.

letöltöttem a nod32 próbaverzióját ingyen, ritkábban jönnek ezek a hülyeségek, de nem szűnt meg.

2012. jan. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!