Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent számotokra az...

Mit jelent számotokra az internet? Iskolába kell írnom egy oldalt erről. És gyűjtöm az információkat

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 06:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mi is, jó volt:)
2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Akinator ***** válasza:
Részünkről a szerencse. :)
2012. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ilyen kis "eszmecserékből" tanulok a legtöbbet.

Kösz, innen is. De tényleg. :)

G.

2012. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent ! oltáriak voltatok! És teljesen igazatok van, és úgy mondom mint mostani "generáció" 18/L Semmilyen kivetni valót nem találtam egyik mondatotokban sem! Hasznos volt és természetesen a saját szavaimra fogom átírni!

És azt kell, hogy mondjam a mostani 10en évesek leginkább a saját maguk butitására használják. Bele értve magamat is. De én legalább beismerem... Nem tanulunk inkább facebook miegymás... Én is hamarabb beírom a google fordítóba minthogy elővegyem a szótárat. Na mind1 köszönök még1x mindent sokat segítettetek. :)))))

2012. jan. 10. 18:34
 25/28 anonim ***** válasza:
Na, ezért szeretek itt lenni, beleértve a kérdést a kérdező és a válaszolók reakcióit is...
2012. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

-tanuláshoz segédanyagok

-hírek

-zenehallgatás

-szórakozás

-információcsere

2012. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


Na, róluk beszéltem. És ez nem az első, mert volt már a múlt héten is egy érettségin ülő palánta, aki a sokat éltetett internet segítségével akar levizsgázni. Pontosan ezért vannak kétségeim - lásd visszaolvasva -, mert vannak emberek akik nem tudják, hogy mikor kell az internetet használni. Ők azok akik mindig ezt használják. Még vizsgán is. Elő nem venne egy könyvet, meg nem tanulná... Nem, ő a mai kor gyermeke, jövőnk záloga. Remélem, nem a mi cégünk rendszergazdája lesz...

2012. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Meg persze ő, aki szintén építő jelleggel használja az internetet...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__29..

2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!