Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsolhatom ki az...

Hogyan kapcsolhatom ki az idővonalat a facebook-on?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 31/38 2xSü ***** válasza:
78%

Hát ha neked olyan az ízlésed, hogy az IWIW-et jobbnak tartod a Facebooknál, akkor csak rajta. Bár nem tudom mennyire jó lépés egy neked nem tetsző hajóról átszállni egy süllyedőben levő hajóra.


Mint írtam valószínű az a gondod az idővonallal, hogy új, nem a megszokott elrendezés. Kb. egy hét alatt megszokható, átlátható. Persze ehhez nem rutinból kell kattintani, hanem látni is kell, amit nézel, elolvasni a címkéket, feliratokat. Mivel nem írod, hogy egészen pontosan mit tartasz átláthatatlannak, mi nem tetszik, így megint csak azt tudom mondani, hogy a véleményed puszta érzelmi reakció szüli. Sok ember úgy van vele, hogy nem tetszik neki, ha valami változik, mert bizonytalanságot, bizonyos esetekben félelmet szül benne a változás. (Pl. ezért marad a feleség a részeges férj mellet, aki minden nap elveri.) Pedig ez nem túl racionális hozzáállás.


Billentyűkiosztás:

A nyelvek között az Alt+Shift billentyűkombinációval tudsz váltani.

Az adott nyelven belül a különböző kiosztások között – ha lett ilyen beállítva – ha jól tudom alapból a Ctrl+Shift kombinációval lehet váltani.


A billentyűkiosztások testreszabásához kattints a táncán jobb egérgombbal a nyelvi eszköztárra (HU ill. EN felirat), majd ott a Tulajdonságokra. Itt lehetőséged van megszabni a rendelkezésre álló billentyűkiosztásokat, illetve szűk keretek között a váltásra szolgáló billentyűkombinációkat.

2012. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JqLXMCkzqoA

Klikk a linkre és kövesd a lépéseket.

Olvastam a hozzászólásokat...Nem a hülyeséget kell lökni,hanem segíteni.Senki sem kíváncsi arra kinek mi a szimpi.Ha valaki meg akarja osztani neki mi a jó ott a face saját üzi fal ennyi.

2012. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 2xSü ***** válasza:

Nagyon jó. Végigszenvedsz fél óra machinációt, amiről azt sem tudod mit csinál. Cserébe nem kapcsolja ki az idővonalat, tehát mások ugyanúgy azt az idővonalat látják, amit eddig, csak a te gépeden, a te böngésződben látszik úgy, mintha ki lenne kapcsolva, mert átalakítja az idővonalat a régi megjelenésig.


Persze ez is az első apró módosításig működik, utána megint heteket vársz arra, hogy valaki letrükközze neked, hogy a te gépeden úgy nézzen ki az idővonal, mint a régi típusú adatlap. (Lásd az általad belinkelt videó hozzászólásait. Több embernek okozott gondot, mint aháyn ember köszönte meg. És ahány kisebb módosítás lesz az idővonalon, annál több lesz az adott megoldással a probléma.) Az egész régi típusú adatlap kinézet fenntartására órákat fordítasz, letöltesz egy tucat kiegészítőt – mondjuk fél év alatt –, rengeteg biztonsági kockázatot okozva ezzel önmagadnak. Hiszen egy kiegészítő, ami képes a tartalomba belenyúlni, az képes azokat titkon továbbítani külső adatgyűjtő forrásoknak. Szerencsére, amit belinkeltél, az egy relatíve megbízható kiegészítőre épül, de közép- és hosszútávon ez sem fog megoldást nyújtani. Közben meg csodálkozol, hogy miért lassú a böngésződ, miért van ilyen-olyan problémád a netezéssel.


Összességében tehát órákat töltesz az egésszel, biztonsági kockázatokat okozol magadnak. Mindezt azért, hogy kb. fél évvel később legyél kénytelen elfogadni az új rendszert, mikor rájössz, hogy az az egyszerűbb…


Ennél még az is jobb tanács, hogy ha azt mondod valakinek, hogy mikor megnyit egy adatlapot, akkor a „www” részt cserélje le „m”-re. Kb. ugyanazt az egy hasábos idővonalat fogja kapni, és nem kell semmiféle kiegészítőt telepíteni és nem kell havi fél órákat rászánni. Számomra még mindig kérdéses, hogy miért racionálisabb ez az ellenállás, mi az, ami annyira szörnyű az idővonalban, hogy összességében képes legyél – számomra feleslegesnek tűnő – órákat, napokat szánni arra, hogy kikerüld.

2012. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 2xSü ***** válasza:
#34: Olvasd el a #33-nál adott válaszomat. ;-) Ez sem kapcsolja ki az idővonalat, csak az adott gépen átalakítja azt úgy, hogy kb. hasonlóan nézzen ki, mint a régi adatlap. De mindenki más ugyanúgy fogja látni a te idővonaladat.
2012. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

szerintem az idővonal visszataszító!

Akinek tetszik, egészségére, használja, de én nem akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ez a kényszer épp olyan, hogy ha 100 emberből 97 piros csizmát hord, nem jelenti azt,h a a 3%-nak is piros csizmát kell hordania.


Majd én eldöntöm, hogy akarom-e vagy sem az idővonalat.

Ez egy hányás...

2012. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
A facebook ezzel a húzásával lehúzta magát a klotyón. Egyébként mint ahogy az iwiw eltűnt, és jött helyette a face, a face is úgy fog elbukni. Lesz helyette, sőt már van is más.
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 hajduzoli válasza:
Elsőre nekem sem tetszett. De amint ráfordítottam egy pici időt, hogy megismerjem rájöttem tök jó. Amúgy ha valaki ma regisztrál fel és eddig nem is tudta mi hogyan nézett ki annak meg már ez lesz az alap. 1 hónap múlva meg visszaállítanák a régi nézetet ők mondanák mi ez a szar. Miért kell egy egyszerűbbre váltani. Ez olyan mint amikor bejön egy új Windows. Sokan szidják mikor felrakják, hogy szar. De csak mert nem töltenek egy pici időt vele, hogy felfedezzék az egyszerűséget benne.
2012. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!