Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsolhatom ki az...

Hogyan kapcsolhatom ki az idővonalat a facebook-on?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%
Így van, kapja be... De leginkább azok kapják már be, akik komolyan ezen képesek sírni meg stresszelni, annyira szánalmas... Törődjetek bele, ez lesz mostantól a facebookon, akkor is ez lenne, ha nem kattintottál volna rá, max. nyersz pár hónapot. Ha nem tetszik, nem kell használni, de annyi akaraterőd úgy sincs, hogy ezt megtedd, meg amúgy sem utálod annyira az idővonalat, csak jó érzés valakit/valamit szidni.
2012. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:

Hadjátok már abba a civakodást!!!

Ha valakinek nem tetszik akkor NEM TETSZIK NEKI, és ez van!

Am engem is nagyon érdekelne h hogyan lehet kikapcsolni :|

2012. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
csak azt az egyet felejtitek el kedves "idővonal utálók" hogy a Facebook egy ingyenes oldal tehát lényegében ugy változtatnak ahogy csak akarnak. Mivel senki nem fizet érte hogy használhassa így kicsit gondolkozzatok el min is vagytok felháborodva? Egy ingyenes oldal nem tetszik amire ráadásul senki nem kötelez hogy használd! ha nem tetszik hát nem tetszik, vagy megszokjátok vagy törlitek magatokat, annyira mind1. De abban biztos vagyok hogy akik mondogatják hogy törlik magukat, azok 98%-a ugysem teszi meg mert ez az élete ;D akiket meg ugymond nem annyira köt le az oldal azt nem hiszem hogy nagyon érdekli ez az idővonalas változás.
2012. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
hosszú idők óta a facebook első normális feljesztése lett az idővonal :)) A sok képnézegető változtatás... na az az idegeimre ment már....
2012. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Most emiatt a tizenéveseket hibáztatjátok!De egy... fúúúj!!!Csak jobban szeretik a régeibi facebook-ot!!!Amúgy meg csak egy kicsit gondolkozna az aki ezt irta hogy a tizenévesek hisztisek,hogy nem csak ők nem szeretik de az idősebb emberek is utálják az idővonalakat!!!
2012. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 2xSü ***** válasza:

Mint írtam, az idővonal max. elrendezésében más egy kicsit, illetve funkciókban bővebb. Az nem kedveli, aki képtelen átlátni egy két hasábos elrendezést, illetve az, aki számára minden utálatos, ami új, más, mint a megszokott. Lehet, hogy az illető évek száma alapján felnőtt, de szellemileg nem az. Én nem láttam még felnőtt embert azon siránkozni, hogy hogyan néz ki egy honlap felülete.


Egy felnőtt embernek más fontos. Maga a Facebook, sőt az internet is csak egy sokadlagos dolog, amire kár szót pazarolni. Ha jó egy honlap, használja. Ha van jobb és igénye van rá, akkor keres jobbat. Ha nem jó, nem használható, akkor meg nem használja. Ennyi. Ha pusztán azért nem tudja használni, mert az IQ-ja nem engedi – már elnézést –, hogy felfogjon egy másfajta elrendezést, akkor azért nem fogja használni. De siránkozni egy felnőtt ember nem fog rajta.

2012. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:

Nem az a kérdés hogy kinek mi a jobb, hanem hogy hogyan lehet törölni ezt a kalap szart...

én véletlenül állítottam be magamnak, és törölni szeretném, de eddig nem volt olyan, aki ezt elmondta volna, csak

mondjátok meg hogyan kell..............

2012. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 2xSü ***** válasza:

WitheAngel:


Write Only üzemmódban vagy? :-)


Íme a szájbarágós válasz: NEM lehet kikapcsolni. Még egyszer: Az idővonalat NEM lehet kikapcsolni. Mindebből következik, hogy a timeline-t NEM lehet kikapcsolni. :-)


Idővel mindenkinek timeline-os lesz az adatlapja. Előtte felkínálja a lehetőséget, hogy megismerkedj vele, de ha nem teszed, akkor is átvált egy idő után timeline-ra a rendszer. Ha már timeline van, akkor nincs mód a visszatérésre.


Mivel ez a helyzet, így siránkozás helyett érdemes megismerkedni az új rendszerrel, mert sokak véleménye szerint az új koncepciónak számos előnye van és alig van hátránya.

2012. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
nekem eddig nem volt és most bekapcsolta ez a hulladék. és ellenzője vagyok mert teljesen átláthatatlan. a régi letisztult és tök egyszerü. fényképek-albumok. adatok. és kész. mijez?borzalom mint egy szemétdomb
2012. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Hat igen, nem a tizeneveseket kene szidni az idovonal miatt, mondom ezt 15 evesen... :) De nekem pl anyum, keresztanyum is utaljak az idovonalat. En is par perce kattintottam ra veletlenul, es tenyleg nem tetszik, es valoszinu, hogy torlom magam, inkabb iwiw meg msn... :D

2XSu viszont olyan profinak tunsz, nem tudod, mivel kell visszaallitani a billentyuzetet magyarra?

2012. ápr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!