Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most igaz facebook-nál?

Ez most igaz facebook-nál?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek valakinek az adatlapjára, balra az ismerőseinél tényleg azokat mutatja akiket gyakran megnéz?
2011. dec. 15. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?
2011. dec. 16. 01:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Töltsd be tízszer az oldalt. Ha mindig ugyanazt mutatja, vagy egy sorrend van kirakva, akkor lehet szó listázásról. Ha minden betöltésnél más nevek jönnek ki, akkor meg véletlenszerű az egész.
2011. dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De véletlenül minden barátomnál azok, akikkel közelebbi kapcsolatban áll? Persze nem jön ki ugyan úgy a lista ha frissítem az oldalt, de mindig olyanok jönnek ki, akikkel közelebbi viszonyt ápol.
2011. dec. 16. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Van valamennyi prioritása azoknak, akikkel rendszeresen tartod a kapcsolatot, például a kereső is előrébb listázza őket. De ez még nem mosható össze azzal, hogy ők néznek meg téged utoljára, legfeljebb csak sokszor, aminek nem tudod az idejét és mennyiségét sem leszűrni belőle.
2011. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja, lehet. Mondjuk én arra gondolok, hogy megnézem az egyik barátnőmet és tudom kikkel áll közelebbi viszonyba és oldalt őket dobja ki neki, ebből arra következtetek, hogy biztos a barátnőm is gyakrabban megnézi őket, hiszen jó barátai, és akkor ez így működik mindenkinél. Ezt próbáltam leírni, csak lehet túl bonyolultra sikeredett. Szerinted? Nem magamra gondoltam. :D
2011. dec. 16. 11:41
 7/13 Dr.Helpful válasza:
Azok vannak a listán akikkel a legtöbbet beszélsz vagy hasonlók... lájk,kommentár,chat,üzi.... akármi :)
2011. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem...
2011. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem igaz, random!! értsétek már meg.
2011. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De akkor egyesek mért mondják? Most itt is írták. Hogy akikkel chat, lájk és hasonlók. Akkor ezeket honnan "szülik" az emberek?
2011. dec. 17. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!