Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írják ki a lányok az...

Miért írják ki a lányok az italneveket facen? Mi a jelentésük?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem lenne ez rossz dolog, ha a nők tudnának titkot tartani. De az ugye tudva lévő, h a nők képtelenek a titoktartásra.

Mondom ezt úgy, h én is nő vagyok. (Néha már csodálkozom is ezen a tényen...)

Még én is csak ott tartottam, h 2-3 lány ismerősöm írt ki pl Tequilát, meg egy vki kiírta, h "Sprite", én meg rákérdeztem, h ez mi. Igazából nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, belőlük kinézem, h totál összefüggéstelenül mindent kiirkálnak.

Aztán gyanítottam, h hasonlatos ahhoz, ami volt régebben, h "I like it on the...", és rákerestem goolge-ban.

Vhogy biztos voltam benne, h már kering vhol az éterben, mert ma te kitalálod, holnap már a fél világ tudja.

És láss csudát: Én is hamarabb tudtam meg erről az oldalról:

[link]

mint körüzenetből, ami kb fél órával a postolásom után érkezett...

2011. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

De rossz hogy ezt így elmondják :O én direkt nem mondtam el bátyámnak se :S

14L

2011. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fekete abszint lennel mert olyan kemeny vagy?


mint a szar?

2011. febr. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Tessék a kulcs:)


Játszunk egy kicsit: Valaki bejelentette, hogy mi, lányok , megint valami különöset csináljunk a Facebookon, hogy a mellrákra felhívjuk a figyelmet, nagyon egyszerű és örülök, ha segítesz ezt a játékot terjeszteni. Múlt évben arról szólt a játék, hogy a melltartód színét, amit viselsz, állapotként posztolnod kellett. A fiúk naphosszat tűnődtek azon, mi is lehet ez. Idén a kapcsolatról lesz szó. Posztolj a lenti kód közül egyet állapotként (csak az italt, azt ne, hogy mit jelent...)

Másold be az e-mail-t és küldd tovább a barátnőidnek:


Tequila: Szingli vagy

Jack Daniels: Bonyolult

Rum: Veszélyes lány vagy

Pezsgő: El vagy jegyezve

Red Bull: Kapcsolatban

Sör: Házas vagy

Vodka: Én vagy "a másik nő"

Sprite: Nem találom az igazit

Likőr: Bárcsak szingli lennék

Gin: Házas akar lenni


Próbáljuk meg megint mindenkinek megmutatni, milyen erősek vagyunk mi, nők!

2011. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
idetlenseg sztem minden nap kapok legalabb 5 koruzit amibe viz ha utalsz sor ha kedvelsz....stb eleg farat dolog idetlen maganyos csajok talajak ki :D akik nemerik megkerdezni a frankot tiszta loserseg
2011. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!