Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jelentésük ezeknek a...

Balazs00xx kérdése:

Mi a jelentésük ezeknek a gomboknak a kormányon?

Figyelt kérdés

Ford mondeo 1993-as autóm van 2.0 16v kombi

és nem tudom mit jelentenek rajta a jelek , az egyik a tempomat de hogy, hogy és mint működik passz

bal oldalt van egy fehér karika pici

bal oldalt alatta egy piros karika pici

jobb oldalt egy egyenlőség jel

alatta egy plusz

és az alatt egy minusz jel



arra rájöttem hogyha a fehér pici karikt és a mínusz jelet megnyomom bekapcsol a tempomat a piros karikára meg ki

de a többi micsoda?



ebbe az elrendezésbe vannak a Jelek

[link]


2011. okt. 19. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A plusz megemeli a beállított sebesség határt (gyorsíthatsz vele) remélem a mínuszt kitalálod mi lehet!
2011. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az egyenlőség jel?:D
2011. okt. 19. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehér pici karikával bekapcsolod, magát a rendszert, ekkor még nem fogja tartani a sebességet, ha ezután megnyomod a + vagy - gombot onnantól dolgozik a tempomat. - és + gombal emeled, növeled a sebességet, az egyenlőség szerintem itt is a reset lehet, ezt megnyomva a sebességszabályozás kikapcsol, de ha újra megnyomod a+ vagy - gombot, akkor onnantól működik.
2011. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infót. igaz minden mostmár tudok mindent

köszi!:)

2011. okt. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!