Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért remeg a kezem a kormányo...

Miért remeg a kezem a kormányon mikor vezetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De most saját magadtól vagy a kormány rezgése remegteti?
2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Adrenalin. A félelem vagy a fokozott izgalom váltja ki!

Szerintem a félelem.

2010. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl keveset alszol
2010. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
állítólag a kormányt rángatom s ezáltal az autót is, mért félek? nem érzem úgy h félnék izgalomról lehet szó, kialvatlanság is lehet, mit tok csinálni h ne remegjen a kezem?
2010. júl. 25. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt mikor tanultam vezetni.azt mondta a vizsgáztatom h igyak egy kis páleszt.és segitet.következöre sikerült a vizsga.
2010. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
gratulálok ittas vezetésXD
2010. júl. 26. 07:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl messze ülsz a kormánytól és úgy tartod a kezed hogy kényelmetlen... nem?

Én erre tippelnék. Volt nekem is olyan hogy mentem egy céges kocsival aminek nem akartam állítani az ülésén, mondom jó lesz ez így, úgyse megyek vele sokat (jól hátra volt húzva az ülés) és ahogy vezettem éreztem hogy már zsibbad a kezem, annyira előre kellett nyúlnom... akkor félreálltam, beállítottam normálisan az ülést és minden rendben volt :)

2010. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi de az ülés oké az izgalom és a fáradtság volt a mérv adó most már kevésbé remegek
2010. júl. 26. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor remegett a kezem és a kormány is, amikor az 1980-as Fiat X1/9-emmel 198km/h-val mentem, mert gondolom nem bírta a sebességet :)
2010. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ha egyenes haladásban remeg, és felerősödik egy meghatározott sebessénél, akkor a kerekeket ki kell centíroztatni.


Ha fékezéskor remeg csak be, akkor a féktárcsák ütnek. Csere, vagy ha nem olyan kopottak le kell szabályoztatni őket.


Szerelő.

2010. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!