Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írják ki a lányok az...

Miért írják ki a lányok az italneveket facen? Mi a jelentésük?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
micsoda? itt az új mém-agyrém?
2011. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Azért mert előbb elküldünk egymásnak egy üzenetet amelyben közöljük, hogy melyik ital mit jelent és utána megkérjük egymást, hogy mindenki írja ki az üzenőfalára (ezek az italok lehetnek fiúk akikbe szerelmesek vagyunk, vagy egyszerűen tetszik, vagy a hangulatunk, vagy az hogy mennyire kedveljük az adott lányt/fiút aki kérdezi tőlünk) értem??? xD:-)xD
2011. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
látszik h nem bírnak akkor magukkal, és értelmetlen facebookfüggők. mert ha csak 2 ember tudja a kódokat (pl a küldj egy számot és leírom a véleményem) akkor lehetne levélben is és nem foglalja a helyet.
2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és az italok mit jelentenek?
2011. febr. 22. 21:41
 5/15 anonim válasza:
Jaaaj hát nem most írtam le, hangulat, érzelmek, stb, de mit érdekel ez titeket??...xD
2011. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én biztos fekete abszint lennék,mert ugyanolyan kemény vagyok:)
2011. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de pontosan mit jelentenek?
2011. febr. 22. 22:13
 8/15 anonim ***** válasza:
bocs: bnőm felvilágosított: Mellrák elleni izémizé ez is, amit kiírsz aszerint vagy kapcsolatban pl Jack D: bonyolult. igaz, ennek semmi közze ehhez mert úgyse tudja senki hogy mellrák miatt van...
2011. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Attila A. Antal válasza:

ROFLMAO (gyengébbek kedvéért Rolling On Floor Laghing My Ass Off = Pörgök A Földön miközben Szétröhögöm A Seggem).


Szóval, idáig eljutottunk? Piák nevével kódolunk?:D

csajok-csajok...:)

2011. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!