Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert érdemes venni...

Milyen routert érdemes venni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A netem: [link]

Családi házban élek és 4 asztali számítógépen szeretném elosztani a netet.

Sajnos én nemértek ehhez és ami van router az sajnos elég öreg és csak 54Mbit/s -os.

Még annyi kérdés, hogy mit kell nézni egy routeron amikor valaki vásárol?


U.I.: wireless routert keresek.


2011. febr. 20. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a netet 4 gépre? Ehhez a nethez az a rúter is elég. Amúgy olyasmiket érdemes nézni, hogy hány antennás, ha vastag a fal a házadban. Márkát esetleg. A mostaniakat már elég nagy teljesítménnyel nyomják. Persze árfüggő is.
2011. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom neked: [link]


Pont jó a 4 gépre 4 patch kábellel megtudod osztani a netet.

Vezeték nélküli megosztást nem nagyon javaslom asztali gépekre mert a vételminőség elég gyenge lehet, kábelen keresztül meg ugye fix.


Érdemes figyelembe venni:

Lan port sebesség, Wifi sebesség, hatótáv, támogatott szabványokat általában, meg esetleg garancia..:)


Ice;)(16/f)

2011. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 megás nethez bőven jó az 54 megás router,bármelyiket megveheted mindegyik kiszolgál wifin 4 gépet szakadozás és hiba nélkül ,akár az 5-6 ezer forintos router is jó vétel lehet arra amit leírtál.
2011. febr. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!