Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen helyzetben vannak...

Milyen helyzetben vannak mostanában a webdizájnerek?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, SZTE proginfóra megyek tovább. Viszont érdekel a webdizájnerség, szeretek photoshoppozni és nem is vagyok olyan rossz véleményem szerint.

A kérdésem tehát arra vonatkozik, hogy

-mennyire van kereslet rájuk, ebből következik, hogy

-nagy-e a konkurencia, mennyit keres egy jó webdizájner, -tehát megéri-e komolyabban foglalkozni ezzel?


köszönöm


2011. febr. 1. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj... Igazság szerint jelenleg itthon nagy szar van minden téren.


Kevés az iskola, szerencse és szerencse kell!


Sok az informatikus ma már és egyre csak több lesz... Nem épp hiányszakmák közé tartozik. Szerencsével nagyon jól lehet vele keresni csak gondolni kell a "10 év múlvára"


Ismerek egy egyetemen végzett informatikust, épp sofőrködik mert nem tudott elhelyezkedni, jó eszű minden tiszteletem az Övé! Kisebb iskolámmal jobban keresek (hála a jó Istennek) :-D


Összefoglalva:


Ne félj belevágni semmibe, de egy végzettségnél ne állj meg! Minél több van, annál jobb! Legyen kisebb nagyobb szintű is, soha nem lehet tudni! Sok sikert kívánok!

2011. febr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

10 éve vagyok webdesigner. Cégnél dolgozom, illetve szabadidőmben is vállalok munkákat. Ha jól csinálod meg lehet élni belőle. Nagy a konkurencia, de rengeteg a hozzá nem értő, egyik napról a másikra átvedlett webdeisgner akiket sosem tudtam hova tenni. Mindenesetre sokat köszönhetek nekik, mert a munkáim elég nagy százalékát teszik ki az olyanok, hogy egy amatőr által gányolt oldalt kell újra megcsinálni :)


Főiskolai infós diplomám van, de ezt kb. mindenki leszarja, csak azt nézik milyen referenciáim vannak.


Egyébként meg ugyanaz a helyet, mint bármelyik szakmában: ha jól csinálod és megfelelő a hozzáállásod, akkor meg tudsz belőle élni.

2011. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!