Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak a routerel?

Speed17 kérdése:

Mit csináljak a routerel?

Figyelt kérdés
az lenne a gondom hogy 2 gépem van az egyik gépen simán meg minden és meg van configurálva de a másik gépemet ujbol raktam és nem megy rajta a net :S segitcsetek mit tudok ijenkor csinálni ?
2011. jan. 25. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 tanulj megy helyesen írni

2 nézd meg hogy újratelepítés után a hálókártyát felismerte-e a windows, ha nem, akkor telepítsd

ezt úgy tudod egyszerűen megnézni, hogy bemész a vezérlőpult / hálózat helyek (ha jól emlékszem) és ott látnod kell egy Helyi hálózat nevezetű ikont. ha nincs semmi, akkor nincs feltelepítve a hálókártya, keresd elő az alaplap cd-jét és arról telepítsd fel

ha esetleg mégis van hálókártya telepítve, akkor parancssorban írd be ezt:

ipconfig /all

és másold be ide amit kiír, akkor meg tudom mondani mi a baja

2011. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát csak anyit ir ki hogy Windows IP konfiguráció semmi mást nem ir ezen kivül
2011. jan. 25. 10:49
 3/13 A kérdező kommentje:
sürgős lenne tényleg !!!!! :S
2011. jan. 25. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:

és van hálókártya telepítve azt megnézted?

mert ha csak ennyit ír akkor szerintem nincs

keresd elő az alaplapi telepítő lemezt, és rakd fel a hálókártya driverét, és utána próbálj netezni

2011. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

EZel az a gond hogy nincs ilyen cd-m én amikor vettem a gépet akk nem kaptam ilyet hozzá!!!

nem tudod esetleg hogy honann tudnék leszedni hozzá drivert?

leirom amiket tudnod kell hozzá kérlek segitcs!!!!

2011. jan. 25. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:

az alaplap gyártóján oldaláról le lehet tölteni külön a drivereket, akár a hálókártyáét is

ehhez azt kéne tudnom hogy pontosan milyen alaplap. legegyszerűbb ha leszeded a gép oldalát, és keresel egy nagy feliratot magán az alaplapon, az lesz a tipusa. ha azt leírod keresek neked drivert hozzá

2011. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fujitsu Simens van rajta meg egy olyan hogy Intel
2011. jan. 25. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:

hát akkor remélhetőleg ez fog kelleni:

[link]

lent az I accept előtti bogyót kattintsd be és indul a letöltés. amit letölt exe-t másold át pendrive-on a net nélküli gépre és ott indítsd el. fog kérni egy újraindítást a végén, és utána mennie kell a netnek.

2011. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen feltétlen irok!!! :) hogy jó-e vagy nem :D
2011. jan. 25. 14:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem müködöt sajnos ezt irja ki : Cannot instal drivers.No Intel(R) adapters are presents in this computer. segitcsen
2011. jan. 25. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!