Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Belkin 54g routerel kapcsolato...

Lapika kérdése:

Belkin 54g routerel kapcsolatosan! Probléma a kérdés alatt! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos adott egy belkin 54g típusú routerem, és már a wi-fi részét sikeresen beállítottam.

Ámdebár még mindig bennem van a tüske, mivel nem működik rendesen. Problémám a következő: az internetem gyakran megszakad, ezt főleg a multimédiás szolgáltatásokon keresztűl venni észre mint pl.: www.youtube.com

ilyenkor tölt-tölt-tölt, de egyszer megáll ás utánna nem bufferel soha. Valamint gyakran beszélek skype-on, és azis megszakad beszélgetés közben.

Rengeteget olvastam már a témával kapcsolatban, csak nnyi ember annyi féle "megoldást" mondott hogy már azt sem tudom hol áll a fejem.?

Amennyiben valakinek ilyen belkin típusu routereve van: (képhez link a végén), és működő beállítások amik wi-fi re konfigurálva működnek. Akkor megtehetné hogy segít nekem, vagy lementhetné beállításait és feltölthetné pl.: www.data.hu ra. Én pedig beolvasnám és kész.


tehát összefoglalva: látom a netet, van is net csak megszakad és a múltimédia nem bufferel valamint a peer to peer szolgáltatások pl.: játékok sem mennek neten


Bárki tud tippet adni akkor ne hallgassa el!!

Köszönöm szépen előre mindenkinek!!


+ a link ahogy ígértem:


[link]


2009. dec. 29. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek is vezeték nélküli routere van és mikor mi beszélünk skypon akkor néha megakad de tegnap pl 1percig nem tudtunk pár értelmes mondatot beszélni mert folyton lerakódott és kijelentkezett.A youtuos videók meg nála nagyon akadozva mennek.Szóval szerintem minden ilyen hálózat nélküli outerrel csak gond van, mert ha nem fogja megfelelően a jelet meg ilyesmi akkor nem lehet rendesen netezni.Nekem semmi bajom nincs mert szerencsére vezetékes a router és kb 3havonta ha egyszer 1másodpercre elmegy a net de ez még nem olyan nagy dolog.Amúgy most Linksys routert használunk és ahogy előbb irtam vezetékes de tudnánk használni vezeték nélküliként is.először D-Link routert használtunk de az 1hónapja megadta megádt(1évig bírta és eléggé drága volt)És vettünk egy Asust de az egy nagy rakás sz*r volt aztán visszavittük oda ahol vettük.

Tippet sajnos nem tudok adni max anyit hogy cseréld le egy vezetékesre.

2009. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

rokonoknál már hoztam létre vezeték nélküli hálózatot!

Ott tökéletesen megy!! Azért nem tudom hogy mit tegyek, mert a TP-LINK routert tökéletesen sikerűlt konfigolni, nincs fennakadás,

de ez már őrítő helyzet :)

2009. dec. 29. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem TP-Link-em van már 2 éve. Semmi gond nincs vele. Könnyü beállitani, stabil jószág. Ráadásul 5 év garit adnak rá. És kb 6000 ft-ba kerül. 1 szó mint 100 cseréld le. Ennyi.

2009. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi!

De nem lehet elhinni hogy egy 10k-s router még akkor is ha akciós volt ilyen szar legyen..

A jelenlegi kölcségvetést figyelembe véve pedig jobban járok ha megcsinálom valahogy!!

valaki egyéb ötlet?

2009. dec. 30. 10:35
 5/6 A kérdező kommentje:

ja +

sajnos garancia is elmúlt mivel eddig USB adapterrel tökéletesen működöt.. csak most hogy még egy gép terhelte a hálózatom, úgy már nem lehetett csak kebellel és egy usb adapterrel megoldani. Tehát az óta van gondom miáta a lehet fogni a wi-fi jelet, mert mikor spontán adapterre ment semmi hiba nem volt!!

tahát képes jól működni :)!!!


ólvastam neki estimesét úgyhogy remélem kibékül velem :)

2009. dec. 30. 10:39
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen routerem van és pont, ez volt a bajom nekem is : ). Nekem azt mondták, hogy az UPNP-t engedélyezni kell.


Nyiss meg egy böngészőt és írd be a routered IP-jét a webcím helyére.Itt engedélyezni tudod. Nem tudom miért, de ez segített(pedig azt hiszem ez csak a feltöltést engedélyezi) Remélem segítettem : )

2010. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!