Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet sugározni és a...

Hogyan lehet sugározni és a gépen is netezni a TP-LINK TL-WR743ND wifi routerel pLS HELP?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy TP-LINK TL-WR743ND wi-fit és érdekelni hogy mégis lehet e vele netet sugározni + a gépen is használni, mármint: LAN és POE kábelel, hogy a gépen is legyen net + telóval is tudjam wifizni
2011. márc. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A wifire nemcsak egy géppel tudsz egyszerre csatlakozni, hanem többel is. Így a laptopodat wifin vagy etherneten keresztül is rá tudod dugni a routerre - ahogy szimpatikusabb - és közben wifin a telód is fel tud kapcsolódni. (Nálam is két laptop és egy telefon használja egyszerre a wifit.)
2011. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hogy?????


POE és LAN kábelel???


Mert a LAN 1ik fele megy a gépbe

és a POE kábelen keresztül csatlakozik 1 "tányérhoz"

szal a POE kábelen jön a net de nem tudom mit hova dugjak..


(PC van nem laptop)

2011. márc. 17. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nem tudom, mit akarsz ezzel a POE-kábel szöveggel, ez baromság, gyorsan felejtsd el. Nincs olyan, hogy POE kábel. A POE azt jelenti, hogy Power Over Ethernet technológia, és az sima ethernet-kábelt használ (Cat5-öt a nagy áramfelvételű eszközökhöz, a kicsikhez meg Cat3-at).


Az a kábel, ami eddig bement a számítógépbe, azt fogod, kihúzod, és az megy majd bele a routerbe. Aztán a routerből egy ugyanolyan ethernet-kábellel bevezetheted a PC-be, oda, ahol eredetileg volt. Ilyen egyszerű.


Vedd meg a routert, ez le lesz írva a hozzá adott tájékoztatóban is.

2011. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah szal látom gondok vannak: 1x is már rég megvan véve.

2.Az erkélyünkön van 1 tányér ami néz a szomszé nagy tornyára ahonan jön a net a tányérból jön 1 kábel ami 1 elosztóba megy a POE csatlakozás alá.Az elosztóból jön ki egy kábel mely öszeköti a gépet az elosztóval ez a LAN írás alatti dugóba megy! <-- IDE hogy kell bekötni a wifit ez a kérdés.

2011. márc. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!