Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook! Sikerült egy emailcí...

Facebook! Sikerült egy emailcímhez két fiókot (? ) társítanom

Figyelt kérdés

így az elsőbe már nem tudok belépni.. Röviden: létrehoztam egy fiókot, ahhoz egy céges oldalt. Tesztelés céljából akartam csinálni egy másik felhasználót, de én balga ugyanazt az emailcímet adtam meg mint a rendes fióknál. Így most csak az új tesztnek szánt felhasználóhoz enged be.

Gondolkodtam, hogy érdemes-e törölni az új accountot, de nem vagyok biztos benne, hogy a régit nem nullázza-e le!

Megpróbáltam reprodukálni teljesen fals adatokkal és emailcímmel, de a második regisztrációnál azt írta ki, hogy ezzel a címmel már nem lehet regisztrálni. De ezt akkor amikor először csináltam simán engedte.


Nem tudom értető voltam-e?

Magyarán szeretném vissza az előző, valós adataimat tartalmazó accomat!


2011. jan. 21. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Annál a fióknál amelyikbe be tudsz lépni, változtasd meg az e-mail címed. Igy lehet mindkettőbe be tudsz majd lépni.
2011. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!