Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tudakozó tart számon összefü...

A tudakozó tart számon összefüggést valakinek a régebbi száma között? Nem tudom jó helyen kérdezem, azért nézzétek meg!

Figyelt kérdés
Néhány éve ismertem egy prostituáltat. Megvolt a száma, előbb egy 70es aztán leváltotta 30as ra. A 70est azt hagyta megszűnni, azóta már kiadták másnak. Az érdekesség kedvéért a 30ast beírtam csakúgy a google-ba és kihozza egy oldalon ahol értékelték. Meg is jelenítették néhányszor és valaki oda is írta, hogy egy prostituált száma akinek büdös nagyon a szája és szaros a segge, ami amúgy tényleg igaz, volt szerencsém tapasztalni. De a lényeg, hogy ez nem tudakozó, hanem ilyen szám értékelő csak, mert amúgy a számai mindig titkosítva voltak. Viszont a furcsaság a dologban az, hogy beírtam google-ba a régi, 70es számát is, hogy arra mi jön ki, és ráhivatkozott az újra. Az jelent arra is meg az értékeléssel. Ez hogyan lehet, ha mindkét száma titkos volt? Ez olyan mintha az az oldal tudna mégis összefüggést a két szám között.

ma 15:25
 1/1 anonim válasza:
Na most akkor a száma érdekel vagy az ami a bugyijában van?
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!