Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működnek az olyan...

Hogyan működnek az olyan fájlmegosztós oldalak, ahova feltöltök fájlokat, azt leszedik és én ezért eurocenteket kapok?

Figyelt kérdés

Honnan van nekik ebből pénz és ezt miért kapom én meg materializálódott készpénzként (jó tudom, paypalra átutalom, onnan megy csak a bankszámlára)?

Nem kevés pénzem gyűlt már össze, de anyámék elég szkeptikusan ezzel kapcsoaltban, én meg nemt udok mit mondani nekik.

Egyelőre nem utaltam még át a bankszámlára semmit.


2011. jan. 10. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oldalnak szüksége van reklámra, minél többen kattintanak a reklámra, annál nagyobb bevétele lesz abból. Minél látogatottabb az oldal, annál több ember akar ott reklámozni, annál nagyobb összegekért.

Ahhoz hogy felfuttassanak mondjuk egy tárhelyet, beáldozzák a bevételből azt a kiadást a tagoknak, hogy azt higgyék megéri csak azért használni az oldalt mert pénzt kapnak cserébe érte. Általában olyan feltételrendszer teljesülése után kapsz te valóban pénzt amit vagy nem lehet teljesíteni, vagy nincs arányban a befektetett időd és munkád az érte járó összeggel. Ennek ellenére ezek az ajánlatok sok embert vonzanak be, amitől teljesül a szöveg elején leírt sok ember sok reklámra kattint.

Erre épül pluszban, hogy a sok ember sok terhelést okoz, ezért korlátozni kezdik az elérést gyors fizetős premium és lassú ingyenes használatra, amitől elkezdik megvenni a premium elérhetőséget, ami ismét plusz bevétel az oldalnak. Ezekből az oldal akkora bevételre tud szert tenni, hogy elenyésző marad a tagok teljesítmény utáni kifizetése.

2011. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akkor mihamarabb tedd meg mer álltalában ez átcseszés szokott lenni
2011. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van több ismerősöm is aki ugyan azt a fájlmegosztót használják, mint én, ők már megkapták a pénzüket rendesen, mindent további nélkül. Premiumot nem veszek, mert pontokat is lehet beváltani, de persze lehet pénzért is kapni.


Na de olyan csak nincs h ez a pénz elveszik, amit összegyűjtöttem.

Az egyik fele már paypalon van.

2011. jan. 10. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Másfél éve használom az oldalt.
2011. jan. 10. 21:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!