Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Moobs.hu-nak mi baja?

Moobs.hu-nak mi baja?

Figyelt kérdés
csak nálam nem műkődik?
2008. jan. 18. 19:37
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
100%
miért nemtudok a moobsra felmeni?valami megalodick honlap jőnbe.
2008. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 igali válasza:
100%

Igen, sajnos én sem tudok belépni az oldalra, tegnap, (vagy tegnapelőtt) délelőtt óta.

Én sem kaptam semmilyen levelet, hogy le fognak állni X időre. Azért jó lett volna.

A design újításakor szerintem akkor sem kell leállnia az oldalnak, hanem csak akkor, ha már kész van, és fel akarják tölteni, felülírni az adatokat. Vagy nem?

Bízzunk abban, hogy minél hamarább tovább tudjuk használni az oldalt!

2008. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
89%
tényleg úgy tűnik hogy a rendőrség fogja a desinget és a motort fejleszteni sajna.úgyhogy lehet hogy lekel mondanunk a moobsrol.kárérte pedig jokis lap volt.
2008. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
100%
11 óra lassan és még mindig nincs semmi... Kezdenek az elvonási tünetek jelentkezni :P Viccet félretéve, tudja valaki mi történt?
2008. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
Sztem senki sem örülne, ha megszünne a M&S, mert 1. sokan támogatják a mobbsot nem kicsi pénzekke(most azt mintha az ablakon dobnák ki)...2. jó oldal..
2008. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
100%
Ha desingváltás lenne arról mindenki tudna...én is attól félek hogy a BSA foglalt vagy valami..de akkor kapják be legjobb trackert cseszik el:(
2008. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Behalt a Moobs E-mail

Írta: Administrator

2008. augusztus 12.



A moobs trackert sajnos egyelőre ismeretlen operációs rendszerbeli probléma miatt a tulajdonosok leállították! Hamarosan - vélhetően kedd délután vagy szerda délelőtt - újra fog üzemelni!



a torrentportal.hu-n találtam

2008. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
62%

[link]


A BIX (Budapesti Adatkicserélő Központ) adatforgalma a szokásos esti 60 Gbps-ről szinte azonnal 45-50 Gbps-ra esett. A lefoglalt szerverek között ugyan több teljesen ártatlan, legális szerver is van, de elesett többek között az egyik legnagyobb forgalmú hazai torrent oldal, a Bithumen is, mellette a Bitlove, Independent, Moobs, Insane, Evolution, Revolution szerverek is halottak. Két másik nagyobb szájt pedig elérhetetlen, de ezeket az üzemeltetők állították le a botrány kitörésével egy időben.



a felsorolatak közül kettőt előbb probáltam a Bitlove is múűxik és sa Bithumen is ... remélem menni fog a Moobs is...

2008. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
100%
de most mikor lessz moobs? faszomgondolom a feltöltést se számolja legyen más kész az újj motor:(
2008. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
A moobs trackert sajnos egyelőre ismeretlen operációs rendszerbeli probléma miatt a tulajdonosok leállították! Hamarosan - vélhetően kedd délután vagy szerda délelőtt - újra fog üzemelni!
2008. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!