Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja a facebook...

Mi lehet a baja a facebook chatnek? (Hozzá nem értők kíméljenek. )

Figyelt kérdés

Úgy egy hete kezdett fura lenni, hogy soha, senki nincs fent a chaten, pedig be vagyok jelentkezve. (Mielőtt szó érné a ház elejét, többször próbáltam ki- és bejelentkezni úgy a chaten, mint magán a facebookon.)

Majdnem 600 ismerősből nem létezik, hogy soha nincs fent senki. Kipróbáltuk a barátnőmmel, ő is be volt jelentkezve és én is, ő látott olyan közös ismerősöket chaten, akik nálam természetesen szintén nem voltak bejelentkezve.

Tudom, kis problémának tűnik, de sokakkal így kommunikáltam, voltak csoportok, ahol így üzentünk egymásnak (pl egyetemi). Ha valaki bármit tud erről, hogy mit tudnék tenni, vagy hová tudnék fordulni, kérem segítsen.


2011. szept. 30. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már másik böngészőből megnézni?


+ ha megnyitod(gondolom már nálad is az új chat van)

akkor ilyen kis téglalap jelenik meg, mintha töltené be az online ismerősöket? Kiírja hogy hány ismerős online?

2011. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Másik böngészőt is próbáltam, ott is ugyanaz a helyzet.

Egyébként nehéz megfogalmazni, hogy mit mutat, mert a baráti körömből még senkinek ilyet nem láttam: szóval jobb oldalon egy oszlopban végig az ismerőseim és lényegében olyan, mintha mindenki fent lenne, de mellette még sincs ott a zöld jelzés, hogy online. Ha rákattintok, hogy írjak neki, kiírja, hogy a felhasználó nincs online.

2011. szept. 30. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés akkor, ilyennel még nem igen találkoztam :S
2011. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
még annyit próbálj meg, hogy üríted (törlöd az összes sütit, coockie-t ami tárolja a jelszavakat meg a weblapokhoz kapcsolódó információkat, (lehet megoldja a problémát), de a facebook mindig fejleszt valamit, így nem tudom mi a szitu, annyit próbálj meg, hogy www.ebuddy.com és itt jelentkezel be facebook -raa chatbe.(külső alkalmazással még egyszerűbb is face-re chatelni)
2011. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!