Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube csatornáknál felirat...

A Youtube csatornáknál feliratkozáskor nyomsz csengőt is, hogy e-mailben értesítsen az új videókról, vagy csak simán iratkozol fel, és amikor ott jársz, akkor nézed meg, mik az újak?

Figyelt kérdés
ma 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellenek emailek. Elég, ha csak a YouTube értesítései közé beküldi az új videókról szóló értesítéseket.
ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell se email, se értesítés, se semmi. Úgysem akkor fogom megnézni a videót amikor kijön, van életem, akkor nézem ezeket amikor időm engedi. Ilyenkor megnyitom a Youtube Feliratkozások oldalt, amit direkt erre a célra találtak ki, és időrendben mutatja azokat a videókat ami csatornákra feliratkoztam. Ha van időm nézem, ha nincs akkor hozzáadom a nézendő listához. Sosem értettem hogy miért erőltetik a csengőnyomkodást, hogy "le ne maradjanak", miközben a feliratkozások oldalon mindig ott van minden.
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint #2 esetében. 150 csatorna feliratkozásnál sincs napi 10-15 videónál több (nyilván ez csatornafüggő), és még azok is fel vannak ütve shortokkal amit átugrasz.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!